Ev programım çok amatörce olduğu için koydum bakabilirmisiniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Taha95 tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Taha95

Taha95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikler herkese selam. Benim 3 aylık bir salon geçmişim var ancak 14 yaşımdan beri evde internetten bakarak çalışıyorum şuanda 17 yaşındayım evde çok amatör çalışıyordum ve çok hoşuma gittiği için bicepse ağırlık verirdim şu anda kollar 33 cm
    falan.

Birkaç sorum olacak
    1) evde çok amatör bir program hazırlardım bakıp her yönüyle detaylıca eleştirebilirmisiniz cok rica ediyorum salona gittikten sonra hareketleride iyice öğrendikten sonra hazırladım çok amatör olduğu için tamamen de yanlış olabilir lütfen belirtin
    2) ön kollarım (forearms) çok ince burayı haftada 2 güne koyup sıkı çalışmamda sıkıntı olur mu ? buranın overtraining olma ihtimali varmı şimdiden bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Programımın resmini ekledim..

Ekli Dosyalar:

2. Taha95

Taha95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Not: bazı hareketlerin tam adını bilmediğim için kendime göre türkçe yazdım birde çalışma günlerime de bakarak yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

3. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Amacın nedir yani neyi hedefliyorsun boy , kilo hakkında bilgi verirmisin

4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    bu programdan ziyade internette bulduğun tüm hareketleri bölgelere göre listeleyip yazmak olmuş.örneğin bisepse 5 hareket girip iyi bir antrenman çıkarmanın zorluğunun farkında mısın?

5. Taha95

Taha95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy 170 kilo 60

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:00 ----------

işte onun için yazdım önerileriniz nedir aslınd a5 hareket sayılmaz dumbell vurl çok hafif ve 1 kez yapıyorum ısınması için kalan hareketler barbell curl hammer curl concentration curl çok zorlamadığını düşünüyorum tabi çok ağır girmiyorum 8 kg lık dumbellarla yapıyorum hareketleri

6. Ali28

Ali28 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim 8 kg lık dumbell olması ev şartları için iyi. Öncelikle sana tavsiyem vücudunu beşe böl.

1.GÜN : Omuz (ön+arka+yan+trapez)
    2.GÜN : Bacak (squad vs.. araştırısın :D)
    3.GÜN : Gövde (sırt+kanat)
    4.GÜN : Gövde (karın+bel)
    5.GÜN : Kol (biceps+triceps) ;)

1 yıl hiç bırakma alabilirsen daha iyi ağırlıklar al. 1 yıl bulk'a gir. Sonra definasyona girersin. İşte az ağırlık çok tekrar :)

Sayfayı Paylaş