Ektomorf Ben için tavsiye lütfen..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gggkkkrrr tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gggkkkrrr

gggkkkrrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar bodybuildinge yeni başladım ve ilk olarak vücut geliştirmek için vücudumu tanımaya karar verdim.
    Tam anlamıyla bir ektomorfum ve ne kadar yesemde kilo alamıyorum..Bu sebepten doalyı Hardline Progainer 5kg olan versiyonunu satın aldım ve idmandan önce 3,5 idmandan sonra 3,5 ölcek olmak üzere günde 2 defa tüketiyorum ve bol bol yemek yiyorum besin değerlerine göre tabi..
    Yaşım 17, Kilom 68 di 71 oldu Boyum ise 1,87 gerçekten zayıf hissediyorum ve 1 ay spor salonunda çalşmama ragmen hiçbir gelişme farkedemedim hacim kazanma konusunda. O dinlenme gününe girdiğimde bile sanki kazandıgım en minik kütleyi bile kaybetmiş hissediyorum lütfen yardımcı olunca arkadaşlar :)
    En azından program tavsiyesi en ufak ayrıntıya kadar uyar dikkat ederim..
    Her yorum benim için çok değerli :)

Şu anda bilgisayarıma P90X adlı programı indiriyorum birkaç hocanın tavsiyesi üzerine acaba benim gibi ektomorf biri de ytapabilir mi çünkü sadece kilolular için olmadıgığı yazmakta...
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Aralık 2013 ---
    UP..

Son düzenleme: 18 Aralık 2013
  2. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    1 Ayda 3 kg almışsın demek ki bişeler oluyo

3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Düzenli bir şekilde 1 sene falan çalış gelişme ve kilo artışı göremezsen gel yaz :D

4. gggkkkrrr

gggkkkrrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki bu P90x e başlıyıp fitness a ara versem nasıl olur :)

5. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    p90x büyülü bir şey değil, zaten tam anlamıyla zayıf olupta gelişmek istiyen biri yani senin vücut tipin için uygun olan bi yöntem değil, daha çok yağ yakmak yada direk kasa meyilli vücutlar için ideal. internette gördüğün resimler seni yanıltmasın, ectomorph transformation yazıp türkçe ye çevir internetteki resmi bilgileri,kişilerin yorumunu da, anlarsın p90x in sana göre olmadığını

6. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Spor salonuna gidiyosan p90x hiç gerek yok boyunun 1.87 olması ilk 1-2 yıl senin için dezavantaj
    Bende ektomorfum boyum 1.68 sen 3 kg almışsın belli olmayabilir ama benim vücudumda fazladan 3 kg çok şey farkettiyor:D

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

Sayfayı Paylaş