BodyBuilder gibi gözükmek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BodyCo tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BodyCo

BodyCo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Dışardan bakan herhangi birinin gördüğü anda bodybuilder dır bu demesi için illa steroid mi kullanmamız lazım ? Üstümüze slim fit değil de hırka falan da giydiğimizde belli olması için natural olmamamız mı lazım? Görüşlerinizi önemsiyorum

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Dar yapışan bir t shirt giyilince belli olması icin brlli olculerin yakalanması gerektiğini düşünüyorum bunun icinde 4 5 senelik bir geçmiş gerektiğini düşünüyorum

3. BodyCo

BodyCo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    yapışan bir tshirt değil de mesela bol bi tshirt üzerinden de bodybuilder olduğumuz anlaşılmaz mı yani soru buydu aslında :D

4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    bir kere bu ülkede body builder diye bir kavram yok gibi bir şey.fitness var,badi var,göğüs-kol var vs.bunları şu yüzden yazıyorum,dar giyiniyorsan ve biraz "göğüs-kol" varsa insanların senin hakkında "badici" diye düşünmesi için yeterli malzemen vardır.eğer ki işi bilen birisinin geniş elbiseler altından da abi bu adam bodybuilder demesini istiyorsan,bu da ciddi bir kütle gerektirir zannımca.bunun için de yıllar ve çok düşük olmayan bir yağ oranı lazım.hem düşük yağ oranı hem de harbi bodybuilder gibi gözükmek isteniyorsa da(ki bu da aşırı bi kütle demek) insanın ortalama boyuna göre ulaşabileceği yağsız kütle belli.üstüne çıkılmak isteniyorsa anaboliksiz olmaz gibi.

Thorm, 2pacist ve BodyCo bunu beğendi.
  5. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Ya birakin arkadaslarim;D ulkede karin kaslari acliktan gorunen tipler daha cok ragbet goruyo. Yillarini vermis adam 40-50cm kollari olanlar "asiri" "igrenc" gibi ithamlar goruyor. Aci ama gercek ...

BodyCo bunu beğendi.
  6. BodyCo

BodyCo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen öyle,arkadaşlarıma mr. olympiaya katılanları falan göstermiştim hepsi ; ıy ben böyle olmak istemem demişti ( zaten olamazlar) :(

tarantino16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş