Beslenme yüzünden deliricem.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve HushMoney tarafından 4 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar yağ oranımı düşürücem diye şeker cips kola asla tüketmiyorum bol protein orta karbon almaya calisiyorum ama her akşam evde ıspanak ıspanak delirmek üzereyim tavuk yok varsada yapmıyolar ıspanakta hiç sevmem bide ıspanaklı börek yapıyolar aç kalıcam börek ev yapımı börek yağ yapar mı cevaplarsanız sevinirim yoksa eve gidip tencereyi kafalarında kırıcam delirdim yemin ederim.

2. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    ailenden bahsediyorsun sanırım biraz sert olmuş. yemeğini kendin yapmayı dene.çok vakit kaybedeceğin bir şey değil.tavuk pişirmek kolaydır mesela.hem yağını gramını sen ayarlamış olursun ne yediğini bilirsin ve delirmezsin böyle:)

kasmıodane? bunu beğendi.
  3. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Sadece abur cubur kesmekle yag kaybedilmez.mideye giren total degerlerde cok onemli.fazla zamanini almaz bi izgara tavuk yapmak.

kasmıodane? ve HushMoney bunu beğendi.
  4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ıspanak sevilmez mi yahu? valide hanıma helal olsun ki senin için ıspanak yapıyor. ıspanak deyip geçme. hiçbir ev hanımı ıspanak yapmaya yanaşmaz çünkü temizlemesi işkencedir. keşke ben de hergün ıspanak yesem çok severim. ıspanaklı börekten daha çok sevdiğim bişey varsa, o da kıymalı ıspanaktır.

alvel, oculusmaker, columbu ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Yicez artik:)
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2014 ---
    Sorduğum soru farklı:)
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2014 ---
    Yani öğrenicem mecbursa her akşam olmazki tavuk yapın diyorum her gün tavuk olmaz diyorlar şimdi börek yemek zorunda kalıcam tribe giricem yağlandım diye:D

6. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Boregin yag yapip yapmayacagi o gun midene giren toplam kaloriye bagli.sorunun cevabina ek olarak yemeginizi kendiniz yapin alternatifi sundum.iyi aksamlar

HushMoney bunu beğendi.
  7. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Bu durumu çoğu kişi yaşıyor olabilir, bazen ben de okuldan eve geldiğimde yemek bulamıyorum anacığım yorulmuş oluyor, çay yanında da kahvaltılık koyuyor akşam yemeği için, yapçak birşey yok yiyorum ardından alternatif öğünlere yöneliyorum öğündeki protein ve karbo açığını karşılamak için süt içiyorum, lor yiyorum, yumurta kırıp yiyorum, yulaf ve yoğurt yiyorum

8. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Malesef öğrenci olduğum için benimde başıma geliyor o gün proteinli bir besin yoksa arkadaşında dediği gibi elimdeki kaynaklardan birşeyler çıkarıyorum süt yoğurt yumurta lor . Bence en kötü yanı sevdiğin birşeyi sürekli yapması benimde başıma geliyor bazen üstüste biberli poğaçalar falan yiyoruz artık :(

9. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Ahahahah :) :) :) aynı sorun bendede var benimkiler spagetti yapıyor patlıcan yemeğı ne yiyecem kafayı yiyorum bende 2 yumurta kırïyorum..

10. Iron Muscle

Iron Muscle Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar yapmayın yahu o kadarda zor değil ben üni. öğrencisiyim ve ailemden uzakta şehirde kalıyorum hergün bulgurumu tavuğumu kendim hazırlıyorum hiç şaşmaz, ev arkadaşım yanımda pizza yiyor ben bulgur tavuk yiyorum ve bundan zevk alıyorum gerçekten. İlk başta söverek yiyordum gelişimi gördükten sonra severek yiyorum:) Bence sende kendi yemeğini kendin hazırla kafan rahat etsin. Zaten öğlen ne yiceksen hepsini hazırla daha sonra 2dk ısıtıp ısıtıp yersin.

Available bunu beğendi.
  11. oculusmaker

oculusmaker Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yeni nesil hazira konmaya alismis.Biz ogrencilik gunlerimizde tatlisina kadar cesit cesit yemek yapardik:)Simdi firina bir tavuk atmaya useniyorlar.

derin_aker ve Yaver27 bunu beğendi.
  12. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Geçen pilav yaparken tencereyi yanlislikla halıya attım desen çıktı orda annem hala konuşuyor yemek yapmaktan soğudum

Savino89 ve Iron Muscle bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş