Beslenme ve Çalışma Programım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve prepra tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. prepra

prepra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar yeni başladım 10 gün oldu boy 1.70 kilo 56 kilo almam lazım ve kahvaltıda 2 tam yumurta peynir kaşar domates ve kepek ekmek öğlenleyin makarna pilav gibi ürünler tüketiyorum aralarda elma muz gibi meyveleri yiyorum yatmadan önce sonra süt içiyorum akşamda pilav makarna olarak geçiştiriyorum 10 günde nerdeyse 1.3 kilo aldım kısa sürede bu kilo rahatsızlık vermez herhalde amacım 68 gibi bi orana çıkmak.Antremandan sonra protein tozu olmadan bar yapımı resimli tarif | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu şunu denicem dolaba attım akşam gidince bakıcam.Programım ilk 2 gün zorladı ama şimdi çok rahat yükleniyorum değiştirsem mi kararsızım haftada 5 gün çalışıyom 3-1-2-1 şeklinde ve şunları çalışıyom
    push down,bench dips, lat pull ,vırow, leg press ,dips up ,dips raise,chest,peck deck,cokle bar curl,shoulder oress, (1 tane daha vardı ama hatırlayamadım) hocam yazdı bunları hepsini 4*12 şeklinde yapıyorum shoulder pressi makinada yapıyoruz ve en fazla 8*3 yapabiliyorum onun dışında rahat yapıyorum.Sizce bu şekilde iyi mi yoksa ekstra bir şeyler ekleyim mi?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    antremanlarina devam ederek ayda 2 kilodan fazla almamaya bak böylece yagsiz bir kütlen olur bundan fazlasi istenmeyen yag olucaktir.

3. prepra

prepra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sağolun hocam buna dikkat ederim ama eğer kilo almam böyle devam etmezse kilo aldırıcı önerir misiniz?

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    hayir önermem daha cok yenisin.

Sayfayı Paylaş