Antrenmanım Doğru mu Önerileriniz ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Alperen K. tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alperen K.

Alperen K. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba ben 2-3 aydır falan bu programı uyguluyorum artık haftada üç günün az olduğunu ve programım kötü olduğunu düşünmeye başladım sizden öneri bekliyorum.Sitemizde küçük bir spor salonu var orada imkanlarım kısıtlı az makine var.Salon bu buradaki aletlere göre öneri yaparsanız mutlu olurum bir de dumbellar var.

Salı : Biceps Triceps Omuz için Standing Lat Raise - Standing Dumbbell Triceps Extension - Standing Dumbbell Double Curl - Behind The Neck Press

Peşembe : Karın Bacak için Crunch - Dumbell Side Bend - Reverse Sit Up Lying Knee Up - Hanging Leg Raise - Leg Press

Cumartesi : Göğüs Bacak için Dumbell ile incline decline ve normal bench press - Butterfly ya da Dumbell Flyes - Leg Press

BU PROGRAM GAYET KÖTÜ GELMEYE BAŞLADI ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM HAFTADA 4-5 GÜNE ÇIKMAK İSTİYORUM.BU ARADA YAŞ 14 BOY 1.72m KİLO 66 KG

2. Alperen K.

Alperen K. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  3. Alperen K.

Alperen K. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  4. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    10- Mesaj Kirliliğine Yol Açmayın
    10.1. Sabırlı Olun
    10.1.2 Başlığınızı güncel tutmaya çalışmak için “kimse cevap yazmayacak mı?", “güncel!” gibi ifadeler yazmak yasaktır. Lütfen sabırlı olun, başlığınız kurallara uygun olduğu sürece cevap gelecektir.

Sayfayı Paylaş