Alışveriş Önerisi ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Jake Tyler tarafından 29 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Merhaba arkadaşlar ;

Eşek kadar olduk ancak bayram harçlığı almaya devam ediyoruz. 250-300 lira arasında bir para topladım.. 4 adet almak istediğim ürün var.. Size verdiğim sitelerden veya kendi bildiğiniz sitelerden bana önerilerde bulunabilir misiniz? armut piş ağzıma düş durumu yok , haftalardır bakıyorum ancak sürekli olarak sıkıntılar çıkıyor. Ya bir özelliği tamam diyorum öbür taraftan patlıyor yada beğenemiyorum ama sizler yardım ederseniz muhteşem olur..

1-Koşu-Yürüyüş Ayakkabısı ( öncelikli )
    Kesinlikle görüntü önemli değildir , sadece rahat ve yara yapmayacak şekilde olursa yeterli olur.. Çok fazla koşu yaptığım için şuan ki lotto ayakkabılarım ayaklarımı berbat ettiler.
    2-Spor Çantası ( öncelikli değil )
    Sırt çantam var okula kullandığım ve sürekli onunla gidiyorum spora ve artık karıştırıcılar ve ayakkabılardan dolayı içinde yer kalmıyor daha büyük bir çanta istiyorum. Tam spor istiyorum yani omuza asılanlardan isteyen olursa örnek gösterebilirim.
    3-Sporda giymelik atlet veya thsirt ( öncelikli )
    Artık defacto veya ltb den aldığım basic thisrtlerle spora gitmek istemiyorum bir spor markasının ürünleriyle gitmek istiyorum..
    50 liraya bir atlet veya thisrt almam buna örnek verirken bu yazımı unutmayalım.
    4-Sporda giymelik şort ( öncelikli)
    Bir yıldır havuz şortu ile spora gidiyorum artık düzgün bir spor şortu almak istiyorum. Bu ürüne de 50 lira vermek istemiyorum 25-30 liraya bulup 2-3 tane almak istiyorum.
    5-Squat yaparken kullanmak için dizlik ( öncelikli )
    Artık ağrı yapmaya başladı dizlerim , yapmadığı zamanlarda oluyor ancak işimi şansa bırakmak istemiyorum.

Ben şimdi size siteleri veriyorum , ancak istediğiniz siteden verebilirsiniz sonuç olarak kargo bedava çoğunda yani tek tek alabilirim yeter ki fiyat/performans oranı iyi olsun ürünlerin.

Spor Ayakkabı ve Spor Giyim - korayspor.com
    Sportive - Tüm Markalar Tüm Fiyatlar - Sportive
    http://www.decathlon.com.tr/

Limitim 300 lira ancak 400 liraya kadar çıkartabilirim..

Son kez yazıyorum adminlerin konuyu kilitlememesini rica ediyorum çünkü gerçekten zamansızlıktan filan açmıyorum bu konuyu tamamen seçemediğim için.

Zaman ayırıp okuyan ve yorum yazmak için araştırma yazan herkese çok teşekkür ederim şimdiden.

İyi günler.

Son düzenleme: 29 Temmuz 2014
  2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Valla atlet için önerim pazarda satılan siyah yada gri sporcu atlerleri :D Adidastan sporcu tişörlerine bakmıştım adam 90 tl den başlıyor dedi kaçtım direk :D Şortlar 80 tl den başlıyor onlarda dandik yani karanlıkta telefonun flaşını tutsan boxerini görürsün o derece . Bence para vereceğin tek şey spor ayakkabısı olsun çünkü en önemlisi odur diğerleri 2. planda olsun bence. Şort da pek önemli değil bence senin kararın spor salonunda şık olmak istiyorsan olabilir fakat fiyatlara dikkat et. Salonun benimki gibi erkeklerle doluysa pek tişörte şorta dikkat etmene gerek yok. Çanta da adidastan 70-75 tl omuza asılanlardan vardı ben almıştım. Direk adidastan almayabilirsin deichmann yada ayakkabı dünyasında adidasın ürünleri adidas mağazasından daha ucuza alabilirsin

Jake Tyler bunu beğendi.
  3. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Link olarak alsaydım. Çünkü koşu ayakkabısı veya çanta almadığım için hangisi güzeldir bilemiyorum.. Cevabın için teşekkürler.
    İyi günler.

Blonde bunu beğendi.
  4. batihn

batihn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Üniversite öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    nike ın çantalar iyi . adidastan ucuz . ben 50 liraya sportive den almıştım. ne çok büyük ne çok küçük.

5. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Aldığın cantanın linkini atabilir misin? çünkü ben çok büyük istiyorum o boydan almamaya çalışırım. Cevabın için teşekkürler.
    İyi günler.

6. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ayakkabı olarak koşu ayakkabısı alacağım dersen verirler zzaten. Yanında running yazar ayakkabıların.

http://www.yasaracar.com/ayakkabi/adidas/adidas-kosu-ayakkabi-9.jpg Benimki bu ayakkabı tabanı yumuşak olacak beyaz eşyaları kolilerken koydukları köpük gibi. Ayakkabı açık olsun yani resimdekine bakarsan bezler delikli . Hava alıyor yani koşarken ayağın terleyip ıslanmaz.Şu an daha iyi ayakkabılar çıktı nike'nin falan sen koşarken adım atıyorsun o sana yarım adım daha attırıyor tarzından şeylerde var araştır kendine göre en iyisini bul çanta da foto atarım akşama doğru

Jake Tyler bunu beğendi.
  7. batihn

batihn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Üniversite öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  8. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    1. Fiyatının ucuz olduğuna bakma şu ana kadar kullandığım en rahat ayakkabı
    EKIDEN 50 KOŞU AYAKKABISI KALENJI - KOŞU Koşu, Yürüyüş - Decathlon
    Bunu da yeni aldım ama daha denemedim
    NIKE REAX 8 TR - Koşu Ayakkabısı -

Deichmann

ama kesinlikle 1. yi öneririm fiyat performans aşırı iyi.
    2. Buna benzer bir ürün kullanıyorum bulamadım nette:
    Nike Erkek Çanta 516578304 | Boyner
    ayakkabı koyma bölmesi felan var .
    3. 4. Tişört, şort olarak yaşadığın şehirde adidas, reebok, nike gibi markaların outletini bulmanı tavsiye ederim. Ama YKM Outlet tarzı değil outlet mağazaları oluyor bu dediklerimin çok uygun şort tişört atlet bulabiliyorsun.
    5. Dizlik ; dizlik - Decathlon
    dikkat et bisiklet felan dizliği alma :)

Sayfayı Paylaş