1 Aylık Çalışma ve Beslenme Proğramı verebilir misiniz ? Evime aldığım bu aletlere göre.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Eren Ceylan tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Eren Ceylan

Eren Ceylan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese sevgiler ve selamlar. Yaşım 25. Yaklaşık 8 yıllık Ukrayna geçmişimden sonra alkol ve düzensiz beslenmenin yanında tek yaptığım spor seks di. 176 Boy 86 Kilo olarak şu an aşırı derecede beni rahatsız eden bir göbeğim ve tombullaşmış bir yüzüm var :) Bir buçuk ay önce almış olduğum bir karar ile yamuk olan burnumu estetik yaptırdım ve harika bir sonuç aldım. Tip olarak bi sıkıntım yok ama yeniden Bir karar aldım ve ciddi anlamda sınırlarımı belirleyip disiplinli bir şekilde spor yapacağım. O baklavalardan bende istiyorum. Aşağıya bugün aldığım aletleri yazacağım ve bu işi gerçekten bilen ve bana hocalık yapacak birinden tavsiyeler almak istiyorum. Öncelikli 1 aylık çalışma planı ve beslenme tavsiyeleri. Spor salonu eve uzak olduğu için evin bir odasını spor salonuna çevirmeye karar verdim :)

1-Delta 43,5 Kg Vinyl Plaka & 120 cm Z Bar & 45 cm Bar & Gees Ağırlık Eldiveni Seti - KBX 932-43,5 kg-Large
    2-Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü
    3-Fox AB Roller Mekik Aleti - Egzersiz minderi ile birlikte
    4-Fox Fitness Target 60D 2.5 Hp Motorlu, Masajlı Koşu Bandı + Pilates Topu Hediyeli-+ Pilates Topu+Egzersiz Tekeri -Gri
    5-Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti (Orjinal Bandrollü)

(Yardım ve iyi niyetinizden ötürü teşekkürler şimdiden)

2. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Hocam bench yok mu? Bodybuilding.com'da program var dolusuyla. ama 43 kilo az gibi ya. Ne desem bilemedim

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Eren Ceylan

Eren Ceylan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    43 az mı ? Vallahi o kadar hamlamışım ki geçen ofise 15 kg lık boya kutusu taşıdım 3 kilo su attım heryerim ağrıyo hala :) Valla olanlar onlar hepsiburada dan aldım tamamını.

4. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Keske bench alaydin mekik aletleri yerine. Hocam Deadlift benchpress gibi compound (Birden fazla kas grubunu calistiran) egzersizlerde yetersiz kalacaktir. Beslenme konusunda, internette ki gunluk kalori ihtiyacini hesapla cok kolay yaz google'a cikar. Diyelim 2000 kalori ihtiyac cikti sen gun icerisinde -300 kalori alacaksin yani, 1700-1800 kalori gibi. Bunuda kaliteli besinlerden alacaksin Yumurta et nohut bulgur gibi. Birde sekeri 0'a indir uykunda 8 saatlik 23:00-07:00 arasi olmali yani hormonlar bakimindan en verimli saatler. Benimde uyku duzenim bozuldu onu duzeltmeye calisiyorum. Sende duzeltmelisin. kisa zamanda daha iyi hissedeceksin kolay gelsin.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bekci bunu beğendi.
  5. jazzyappma

jazzyappma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum salonsuz olmaz oyle baklava falan. Ayrica kilonda cok bi sey yok. Bence kilo vermeyi dusunme. Saglam bi agirlik programina gir. 3 ay kas. 3 sonra 5 6 kilo vermenin cok kolay olduguni goreceksin. Sikma canini bak brn eski bi sporcuyum ve suan 100 kiloyum umrumdami degil. Saglam beslen gerisi kolau

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş