1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 Aylık Çalışma Resimler..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve soldier52 tarafından 21 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. soldier52

soldier52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yas 17 boy 1.80 kilo 76-78 arası birşey 9 yasımdan beri futbol oynuyorum ama 1-1.5 yıl önce futbolu bıraktım yani ozmandan beri spor yapmıyorum gecen ay salona yazıldım bugün tam 1 ay oldu resimleri ekliyorum

Ölçülerim salondaki hocam ölçüleri göğüs ve omuzda direk karşıdan karıya ölçüyor yani çepeçevre sarıp ölçmüyor o şekildeki ölçülerim başlangıç ve bugünkü olarak;

Omuz : 52 - 57
    Göğüs : 34 - 38
    Kol : 33 - 34.5
    Bel : 81 - 78

En yakın zamanda göğüs ve omzu nizami olarak ölçüp paylaşıcam.

Pazartesi yeni programa başlıcam çok daha fazla hacimlenmek istemiyorum aslında göğüs eksik göğsü biraz hacimlendirip şekle sokmak istiyorum bunun için ne önerirsiniz, Eleştiriler program önerileri geliştirmem gereken bölgeleri tavsiyelerde bulunursanız çok sevinirim

Ekli Dosyalar:

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    1 ay öncesindeki resimlerini çok merak ettim bu koyduklarından çok farklı olduğu sanmıyorum.

3. bydarkness

bydarkness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun xxxx, ama fotoğrafta koysaydın keşke, ben başlayalı 5gün oldu allaha çok şükür güzel gidiyor.Beslenmemede dikkat ediyorum pek meyve yiyemiyorum ama her sabah 2yumurta kaşar peynir fln yiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mayıs 2011
  4. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    üst göğüs sıfır.Alt göğüs çarptı gözüme ilk.Trapezin o kadar gelişmesi de bilinçsiz çalışmandan kaynaklı olabilir.Belkide yapın öyledir bilmiyorum.Omuz ve kol şuan için iyi.1 ay önceki resimlerinide kolaysan güzel olur

5. cetger

cetger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 ayda sıfırdan böyle olması çok zor geldi pek işi bilmesemde ya hormon vs. türü birşey aldın yada önceden vardı 1 ay çalışınca geri çıktı

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ust gogusgerı kalmıs yuklenın ust goguse ayrıca 1 ayda pek gelısme beklenmez sızın 1 ay oncekı resımlerınız varmı ? onlarda aşağı yukarı boyle olamsını beklıyorum cunku ama genel olarak vucut iyi

7. bigforce01

bigforce01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    1ayla 1ayın önceki resimleri aynı olsa gerek :D 1ayda okadar olman imkansız en az 1yıldır calısıyosundur.yada iğne vurduraraj fln yapmısındır

8. soldier52

soldier52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne iğnesi ne hormonu arkadaşlar konunun başında söledim küçük yaşdan beri spor yapıyorum alt yapım sağlam yani. 1 ay öncesinin resimleri malesef yok ama 1 ay önce omuzlarım düşük duruyodu göğus ve karın bukadar belirgin değildi.

Cabarov teşekkürler üst göğuse yüklenicem, thebky trapez yapım öle bilinçsiz çalışmıyorumm teşekkürler

Sayfayı Paylaş