çalışma saatleri sebebi akşam antrenmanı ve sonrası yemek problemi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve koray_çkr tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. koray_çkr

koray_çkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar düşünce ve bilgileriniz benim için gerçekten önemli yaklaşık 8 aydır düzenli bir şekilde spor yapıyorum fakat sabah 9 akşam 9 çalışıyorum ve antrenman saatim 11 de son buluyor mecburen birşeyler yemek zorunda kalıyorum ve yiyecek seçme konusunda sıkıntılarım var üst bölgem gelişti ve karın bölgem aynı kaldı sizden bir kaç öğün listesi yardımı istiyorum teşekürler ...

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    öğün konusunda sıkıntı yaşamanızın sebebi nedir?bu olaya hangi bakış açısından bakıyorsunuz yani?gece geç saatte yemek istememeniz için mi,gece sizi rahatsız ettiği için mi vs vs?

3. koray_çkr

koray_çkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işten akşam 9 da çıktığım için 11 de antrenmanım bitmiş oluyor ve spordan sonra protein alımı için mecburen yumurta vs yiyorum her ne kadar dikkat etsemde gündüzleri işyerimde öğün seçmekte zorlanıyorum markete giriyorum tavuk yumurta et aklıma başka birşey gelmiyor alışveriş listesi ve uygun öğün saatlerine ihtiyacımvar gün benim için 8 de başlıyo ve 12 de bitiyor doğru beslenmek istiyorum ilginize teşekürler

4. sonquit

sonquit Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Samsun
    Antremandan sonra guzel besleyici bi shake hazirlayip icebilirsin eve gittiginde de yoğurt lor yiyip yatabilirsin ama gun icerisindeki diğer ogunlerini saglam tut ki gelisebilesin. Isyerinde beslenemiyosan yemeklerini sabah erken kalk hazirla yaninda götür bu is böyle olur disarda senin yiyebilecegin hiçbirşey yok çünkü.

Sayfayı Paylaş