Zyzz gibi olmak mümkün mü?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve didider_drogba tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0

Belirttiğiniz gibi genetik çok önemli.Mesela bir adam biceps çalışır set aralarında hafif kilolarla set aralarında 2-3 dakika dinlenir. Ben biceps çalışırım ağır çalışırım set aralarında maks 1 dakika dinlenirim fakat ayın sonunda arkadaşımız benden daha fazla gelişmiş olur. Şans işte.

2. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    aynısı olamazsın ama daha kötü yada daha iyi olabilirsin yukarda da söylendiği gibi genetiğine bağlı bir durum, zyzz nin vücudu bu spor için avantajlı yazmış bir arkadaş yalnız zyzz ektomorf yapıdaydı eski fotoğraflarında bu çok açık şekilde belli oluyor zaten. yani o kadar da şanslı değildi. O simetri yönünden avantajlıydı yani estetik olarak bakarsanız da anlarsınız karın kasları vs. çok simetrik ve güzel..

3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Bu sporda daha yenisin yeni başlıyacaksın tamam idöl belirlemen iyi güzelde amacın onun gibi olmak olmasın olabilir misin düşük ihtimal streoid gibi bazı şeyleri göze alabilirsen ayrı tabi spora yeni başmaşsın ilk önce bırak şunun gibi olur muyum bunun gibi olur muyum bunları daha sonra düşünürsün düzenli beslen düzenli uyu düzenli antrenmanını yap sen gerisi gelir

4. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    ben o yaşam tarzı ile steroidsiz o vücudu yapmanın imkansız olduğunu düşünüyorum

doğal yoldan erişmek için disiplinli idman,beslenme,uyku ve sporcu yaşamı lazım (rahmetlinin yaşam tarzı ile ilgili polemik yapmak için yazmıorum, illa ki o da emek vermiştir sadece mesleği ve zevkleri partilerde bulunmak gibi geldi bana izlediğim kadarı ile)

ben içki kızlar alem takılırım vucutta yaparım diyenler ya daha vasat bir sonuçla yetinmeli, veya steroide yönelmeli... tabi bu şekilde zaten sağlıksız yaşam tarzının üstüne gelen steroid kullanımı sağlığı iyice riske atabilir...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:53 ----------

zyzz nin 90-100 kiloya kadar çıktığını yazmışlar önceki mesajlarda
    65-70 kiloda birinin 100 kilo ve gayet define zyzz den nasıl daha iyi vucüdu olabilir
    bence yan yana gelebilseydiler baya baya sönük kalırdı zyzz nin yanında

ayrıca ben bu genetik olayında da bu tip olaylara hiç inanmıyorum
    çünkü salonda gördüğüm bu tip adamların muhabbetlerine kulak misafiri oluyorum, hoca ile kürün en ince detaylarını konuşurken, başka yerde aman steroidle ne işimiz olur muhabbeti yapıyorlar. tamam genetik doğal limitleri ve gelişim hızını belirleyebilir, ama gofret yiyerek, dinlenmeyerek olmaz bu iş. işin özeti hepimiz bir arabayız ve modifiye ediyoruz. kimi başlangıçta reno meganedır, kimi serçedir, kimi ferraridir. ama ferrarili adam ben 50 liralık benzinle istanbul ankara yapıyorum derse işte ondan şüphe ederim :)

neverbackdown. ve F35 bunu beğendi.
  5. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Zyzz yazdığı kitapta alkol kullanmadığını söylüyor ve zaten alkol kullansa ne kadar kimyasal yüklese de vücuduna böyle muazzam bir vücut ortaya çıkaramazdı. Düzenli beslenmesi, düzenli antrenman programı ve düzenli supplement desteği vardı. Hatta var olan bütün supplementleri kullandığını yazmış. Herşeyini açık açık yazmış. Parti ortamlara gidiyor diye alkolik damgasını hemen vurmamalıyız. Videolarda zaten hiç bir şekilde ne uyuşturucu ne alkol kullanıyor ve kullanmadığını da söylüyor. Nasıl steroidi çekinmeden kullandığını söyledi bunları da kullansaydı söyleyebilirdi. "Zyzz aslında hepimizin içinde olan bir akımdır" merhum böyle diyor :) "Ben Zyzz akımını başlattım aslında ben böyle değilim toplumda böyle olmak istiyorum ve sizlerde içinizde aslında böyle olmak istiyorsunuz ve ben Zyzz akımını başlattım" diye de ekliyor :)

6. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    arkadaslar lutfen her duydugumuza inanmayalim.kimse basarisinin sirrini kolay kolay aciklamaz.helede bu sir insanlarin antipatisini cekiyorsa.bu arada bu vucud icin alkol cikolata yemek engel degil.bu adamlarin cogu zaten hamburger cikolatayla beslenip bunu yuksek dozda. tiroid hormonu(t3) ile telafi ediyorlar.asiri derecede uyarilan tiroidler odun sobasi gibi yag ve karbonhidratlari yakiyor;)

Son düzenleme: 15 Haziran 2013
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki her söylenene inanmamak lazım dergilerde,kitaplarda zyzz ve bütün pro fitness modellerin vede bodycilerin antreman programları.beslenme programları yazılıp çiziliyor hiçbirinin tam doğru olduğunu sanmıyorum yani sakladıkları sırları vardır kesin

8. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    kimse alkolik falan demedi, sık sık gece eğlenceye gidip içmek, kızlarla eğlenmek kötü bir şey de değil ki zaten bir çok kişinin isteyipte elde edemediği bir ortamı varmış videolardan anladığım kadarı ile. içki içmese dahi gene uyku dinlenme bir çok yönden dezavantaj bu tip bir yaşam tarzı. bu şekilde de doğal bu sonuçlar almak imkansız.

işin özeti benim çevremdeki adamlar yıllarca uğrasıp doğal olarak böyle vucut yapsa ve zyzz nin ortamına girse hepsi 3 ayda ciddi alkolik olup çıkarlardı sonunda da ne vücut kalırdı ne de bişi (ben de dahilim bu gruba valla)

onun için bu tip yaşam yerine daha sporcu tarzı yaşama özendirmeliyiz kendimizi

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bu tip yaşamlara özendirmek istesek bile ülkemizde zyzz gibi yaşamak için para lazım öncelikle lüks semtte oturacaksın çünkü barlar discolar çoğunlukla orada ha 3.sınıf yerlerde var ama zyzz'nin girdiği mekanlar harika gençler gerçekleri pek görmüyor özellikle 20 yaş altı sanıyorlarki 20li yaşlarda hepimiz yüksek ücretli iş bulacağız,lüks otellere barlara gideceğiz ve güzel kız çevresi yapacağız diye düşünüyorlar ancak çoğumuz hemde ezici çoğunluğumuz sıradan bir işde çalıp sıradan bir ücret alıp ve sıradan bir hayat yaşayacağız bencede daha çok sporcu gibi yaşamalıyız ama arada bir bizimde imkan ölçüsünde eğlenmemiz gerekir tekrar belirtmem gerekirse çok genç yaşlarda lüks yaşamanız için ya babadan zengin olacaksınız yada oyuncu,müzisyen,futbolcu falan olacaksınız.

Son düzenleme: 15 Haziran 2013

Sayfayı Paylaş