Zyzz gibi olmak mümkün mü?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve didider_drogba tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. didider_drogba

didider_drogba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaslar,

ben yeni Fitnesse baslicam, kendime Whey Protein aldim baska Supps almiorum.
    Anrtem Planim var, tüm vucut icin, ve Beslenme Programi da yaptim, Günlük 3000 kcal alicam.
    Yasim 19, 185/86 boyundaim ve kilom 75.
    Simdi benim sormak istedigim, Zyzz belki taniorsunuz, onun vucudu cok güzel, ama benim anlamadigim, bir sürür Bodybuilder var, onlarinda Yag oranlari 10%, ama Vucutlari onun gibi degil, yani güzel durmuyor.
    Bu genetikden mi geliyor yoksa, eksik antremanlardan mi? Mesela:

Sagdakinin yag orani 11%, ama eger Zyzzle onu kiyaslarsak gülmek geliyor icimden..

Benim sorum:
    Zyzz gibi böyle bir vucut yapmak mümkün mü? Yoksa steroid aldi diye mi bu hale geldi?

Cok sevinirim eger bana bir cevap verebilirseniz.
    Ve Zyzz bir sürü Supplements aliyor, onlar ne zaman alinmasi gerekir?

2. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    o sağdakının yağ orani bence 11 değil

3. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Hatırladığım kadarıyla Zyzz steroid kullanmış.Yani vücut steroidli.

Yani belki olabilir fakat kaç yılınızı alır bilmiyorum.Yağ oranı bir hayli düşük. Çok emek sarfetmek lazım düzenli antrenman lazım.Kısacasa çok şey lazım..

Ve Zyzz saunada kalpten ölmüş diye biliyorum..

4. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Zyzz çok uzun bir süre steroid kullanmış ama onu diğerlerinden farklı kılan geneteğiydi. Uzun boyu geniş omuz yapısı ve dar bel kemiğiyle diğerlerinden daha güzel bir görüntü ortaya koydu diye düşünüyorum. Sonuçta boyu uzun olduğu için üst vücutta uzun daha çok parçalanıyor.

Janves bunu beğendi.
  5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    zyzz nin birçok avantajı vardı.boyu uzun,çatısı ve genetiği spora müsait,imkanları var,ve en önemlisi bu sporu çok seviyor(du).böyle bir vücuda ulaşmak hayal mi,hayır tabiki neden hayal olsun.fakat zyzznin genç yaşta(22ydi yanlış hatırlamıyorsam)ölümünü steroidlere bağlayan da çok.

ayrıca o 2 sporcunun birini zyzz ile kıyaslayacaksan niye sağdaki?soldakinin vücudu çok daha iyi sağdakinden.

edit:mertkln benden önce davranmış :)

Janves bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin vücut yapısı farklı örneğin zyzz 1.85 boyunda hemen hemen 93 kilo ve çok estetik görünüyor ama bir başkası 1.85 boyunda olup 93 kiloya çıktığında onun gibi estetik görünmeyebilir yani kimileri genetik olarak şanslı doğuyor zyzz steroid kullanmıştır kendiside demiştir. onun seviyesinde olmak için steroid gerekir ama hafif bulk görünmek şartıyla iyi bir beslenme,antreman ve pozitif düşünceyle buna yakın vücut yapılabilir ama tam bir definisyon sağlanamaz

Son düzenleme: 13 Haziran 2013
    2157 ve StormBlast bunu beğendi.
  7. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
  8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ha konu açılmışken zyzz ile ilgili araştırma yaptım biraz daha internette şu çılgınca videoları ilgi çekmek için yapmış herkes sıradan antreman videolarından sıkıldığını belirtince aslında gerçekte bu kadar trollük yapmadığını söylemiş ha birde uyuşturucu kullanmadığını ve nadiren alkol tükettiğini belirtmiş ve steroid kullandığını söyleyen nadir sporculardandı.

9. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme ve çalışma düzgün olsa , hatta steroid kullansan bile genetiğin izin vermediği şeyleri değiştirmek mümkün değil

10. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Önceki Bölüm :
    antrenman:bodybuilding&fitness
    Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

11. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu Zyzz için üzüldüğüm tek bir nokta var kendisi yaşına göre çok uzun süre steroid kullanmış biri olark çevresinde bir sürü kız olmasına rağmen %90 ihtimalle kullandığı steroidler yüzünden güzel bir cinsel hayatı olmamıştır :D National Geoghrapic Steroidler belgeselini izlediyseniz bu konuya biraz değinmişler cinsel istikrarsızlıktan tutun penis boyutunda yarı yarıya düşmeye kadar bir çok zararı var.

12. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Zyzz hayranı olarak konuya yorum yapmak istiyorum. Zyzz 2 yıl boyunca supplement kürleriyle doğal bir vücut yapmıştır ve 1 sene deca ve testo kullanmıştır 1 sene derken artık kür süresi neyse işte. Steroid kullanmadan önce çok zayıf bir vücudu yoktu yani çok sağlam alt yapısı vardı. Bu deca ve testodan sonra da çok çeşitli kürler yapıyordu zaten. Steroidleri hiç bırakmamıştır. 1 kullanıyım vücudu yapıyım bırakırım diye bişey olamayacağı gibi o da devam etmiştir. Tayland'a da steroid almak için gitmişti zaten.
    O yüzden steroid kullanarak Zyzz olunur mu sorusundan önce çok güçlü bir alt yapı yapmak lazım. 95-100 kg arası olarak bilinen birisiydi. 80-90 kg lara doğal geldiğini varsayarsak steroidlerle 10-20 kg aldı diyebiliriz.
    "Steroidler lükstür."

13. didider_drogba

didider_drogba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Steroid kullandigini biliorum.
    Bir sorum var, ben suan 75 Kilodayim, boyum 185 - 186, fitnesse daha baslamadim, ama genetik nasil oldugunu görme sansim varmi yoksa o zaman la mi gösteriyor kendisini?

Ve bir sorum daha, zyzz natural bodybuilding zamaninda hangi supplement leri aldi? Cünkü bende onu takip etmek istiorum, cok büyük bir hayraniyim..

14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    steroid kullanan herkesinde cinsel hayatı olmadığı anlamına gelmiyor ronnie colemanın bile 5 tane çocuğu var

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:00 ----------

zyzz isolate whey protein kullandığını yazmış eskiden bir sitede ayrıca onun yaptıklarının aynısını yapmak onun gibi olunacağı anlamına gelmiyor bu adam genetik olarak şanslıydı

15. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Zyzz yi artık takip etmene gerek yok vefat etti kendileri. Hangi supplementleri kullandı bilmiyorum kitabı var orada yazmış. Bütün supplementleri kullanıyordu kendileri. Vücuduna zararmış falan umrumda olmayan hızlı yaşa genç öl mantığıyla giden birisiydi. Yani bence idol olarak onu almamalısın. Hayran ol ama gittiği yolda gitme.
    Ben supplement piyasasını bilmem bilen abilerden yardım isteyebilirsin.

StormBlast bunu beğendi.
  16. didider_drogba

didider_drogba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biliorum, genetik olarak sansliydi, ama yinede onun yolunda gitmek tabi steroidsiz istiorum.
    Cünkü bakarsaniz, adamin yag orani baya bi az, ve anliordu bu isten, bana supplement lerde yardim edecek birisi varsa ltf.. :)

Zyzzin vefat ettigini biliorum, cok üzüldüm..

17. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Supplement mucize değil. Takıntı haline getirme. Forumda zaten yeni başlayanlar bölümü var ilk 3 ay supplementlerden uzak durun diye bağıra bağıra makaleler yazmışlar. Bunları bi araştır sonra illa da supplement kullanacam diyorsan sonra bilinçli kullan. Önce spora başla beslenme programı oluştur vücudun ağırlıkları tanısın. Supplementleri sonra düşünürsün.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  18. didider_drogba

didider_drogba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi, 1. Post bak, orda yaziyor zaten, sadece Whey Protein alicagimi.
    Beslenme Programim var, ben hesapladim, günde 2600 kcal alirsam, ne kilo alirim nede kilo veririm, yani eger 3000-3100 kcal alirsam, kilo alirim yavas yavas.
    Eger takinti yapsaydim supplement olayini, Weight gainer alirdim, ve iki üc ayda fazlasiyla kilo alirdim.
    Sadece belki baska supplementler vardi yardimci olacak, onun icin sordum :)

19. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Ama bak bende sana diyorum ki aklında 3 ay supplementleri sil güzelce antrenmanını yap sonra istersen alırsın yani. Yoksa buraya gelip sana supplementlerle bilgi vermez kimse çünkü yenisin bu sporda ve sitede zaten detaylı şekilde yeni başlayanlar için anlatılıyor yani gelip de sana bizzat anlatacak kişi çıkar mı sanmıyorum.

20. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    adamda genetik fizik de var tip de var

torpilli gelmiş dünyaya ama değerini bilememiş

bu arada vücud o kadar da mükemmel değil. forumda eskiler bilir ayaz vardı adam steroidsiz bundan daha iri parçalı define idi yani zyzz steroidsiz de olur ama genetik çok önemli.

bizim salonda biri var tipi de benziyor adamın vücut daha iyi zyzz den adamda ne kür ne supplement ne de beslenme var tost gofret bira.

ha yalan söylüyordur diyebilirsiniz adam kürü vuruyordur size söylemiyordur. adamın antrenmanlarını da görüyorum aynı saatte antrenman yapıyoruz haftanın 5 günü. o kadar berbat ki en sağlam küre de girse o vücut olmaz. adam ne bacak basıyor ne mide. set aralarında 5 dk telefon mesaj (malum sağlam kız çevresi) temel hareketlerin çoğu yok sırt için 2 pulldown 1-2 row. set araları sohbet gırgır şamata. kardiyo yok. karın çalışmıyor ama karın kasının alası var. kendi de şaşırıyor allah vergisi diyor. adam muazzam kuvvetli 65-70 kilo adam 42 kiloluk dambıllar ile seated shoulder press yapıyor 50 kiloluk dambıllar ile incline chest pressde rahat 12 çıkayor. genetik çok önemli.

StormBlast ve rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş