Zor durumdayım. HELP

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve berat34 tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berat34

berat34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba , ben 22 yaşında 1.80 boy 115 kg erkeğim , spora yeni başladım. Sınav dönemi geçirdim ve ilaçlar kullanıyordum 35 kilodan fazla kilo aldım. En büyük şikayetim memelerim aşırı derece de yağlandı ve büyüdü nerdeyse kız göğüsü kadar. Dışarı cıkmaya utanıyorum en hızlı şekilde nasıl eritebilirim yardımlarınızı bekliyorum

2. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Kız memesi değil yağ memesi o hemen kızlarla karşılaştırmana gerek yok. sen 115 kilo olduktan sonra dümdüz bir göğüs düşünebiliyor musun her yerin yağlıyken? Yağ yakım günlüğünü inceleyerek başlayabilirsin.

3. berat34

berat34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kilo versem bile hiç gitmicekmiş gibi hissediyorum gider dimi ?

4. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 76 kilodayken bile vardı bende. Etkili bir diyetle gidiyor ama gençliğin tadını çıkarmak varken geçe bırakmamak lazım

5. berat34

berat34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    L carniten kullanmamı öneriyolar fakat çekiniyorum. Tv de ölen çok insan gördük bu gibi şeylerden

6. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Carnitinden ölen mi :) Ette, balıkta, tavukta vs vs. bulunan bir madde seni öldürebilir mi ? O gördüğün tvdeki ölümleri protein tozu, amino asit, carnitin vs gibi besit destek ürünleriyle sağlayamazsın. Ölmek için kimyasal abuk subuk şeyleri kullanman lazım :) Ayrıca yağ yakıcı diye başlık açmanda tuhaf carnitinden korkarken :) sen şuan direk yağ yakıcıya sarılarak kilo verilir sanıyorsun. En iyi yağ yakıcı boğazına hakim olmakta :)

berat34 bunu beğendi.
  7. berat34

berat34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tesekkurler :))

8. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Kullandığınız ilaçların ne olduğunu bilmiyorum ancak en basitleri dahil bir çok ilaç hormonel yan etki yapbiliyor,özellikle sağlıksız beslenildiğinde.

Göğüsteki yağlanma da büyük ihtimalle kilodan dolayıdır kilo verdiğinizde geçer.Kilo vermek için de ilk yapmanız gereken şu üç konuyu öğrenmek ve hayata geçirmek; glisemik index,kalori hesabı,makro besin ihtiyacı hesabı.(makro hesabı vücudunuzun günlük protein,karbonhidrat ve yağ ihtiyacı hesaplamasıdır)

Kolay gelsin :)

berat34 bunu beğendi.
  9. berat34

berat34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Anti depresan kullandım 2 tane ve mütiş kilo aldırdı. Hareketsizdim sınava hazırlanıyodum... Teşekkürler bilgilerin için

10. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Hic bi hap kilo aldirmaz,bol bol yemek yedim istahimi acti dersen daha dogru

11. berat34

berat34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Komsunun kızı benim.ilaclarla 10 kılo.aldı nerde aldırmaz bılmeden konusmayalım. Doktorum bıle dedı doktordan iyimi bilcen

12. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Doğru diyorsunuz,ama ben hormonel yan etki yarattıysa diye düşünmüştüm ne kullanıldığını bilmediğim için...kortizol yükselebilir,testosteron düşebilir,tiroid yavaşlayabilir,östrojen artabilir gibi...ne bileyim mesela bir arkadaşım düzenli kortizol kullanmak zorunda kaldığı dönem tam bir ay parçası olmuştu o aklıma geldi:D

mahsum1235 ve berat34 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş