Zor Bi Dönemdeyim Bilgi Yardımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve FitGenç tarafından 5 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FitGenç

FitGenç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar zor bi dönemden geçiyorum hayatım için önemli olan bi sınava hazırlanıyorum ve antremanlarım ve beslenmem baya aksamay başladı formumda kayıpların olduğunu farkına varıyorum haftada 2 veya 3 defa az zamanlı antrenman yapabilme fırsatım oluyor ama vaktimin bir çoğu okulda ve kütüphanede geçiyor ve sınava yaklaşık daha 5-6 ayım var formumu ileriye taşıyamayacağımı biliyorum bu durumdayken tek amacım formumda kayıp olmamasını istiyorum sizce beslenmemde nasıl değişiklikler yapmalıyım hangi supplementler bana yardımcı olabilir off dönemlerde bildiğiniz püf noktaları varmı bana yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi akşamlar dilerim.

2. suygun00

suygun00 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kırıkkale
    Antrenman yoğunluğunun azaldığı ya da hiç yapamadığım dönemlerde yağlanmamak için hafif düzeyde kalori kısıtlaması,IF ve low carb diyet yapıyorum.
    Olabildiğince açlık süresini uzatmak(IF),karbonhidratları azaltmak yağ yakımını destekliyor ayrıca formunu koruman için(açlık,vücut tamiri) en iyi yöntem bence.

3. FitGenç

FitGenç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Vücut ektomorf açlık süresi fazla olunca kilo kaybı ve aynı zamanda kas kaybı olacağını düşünüyorum.

4. suygun00

suygun00 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kırıkkale
    kalori açığı oluşturmazsan olmaz,IF'i detaylı araştırmanı öneririm.

Sayfayı Paylaş