1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Zfrskr'nin Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve [Zafer] tarafından 14 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ozky;sagol yorumun için,hoşgeldin tekrar.Body yapmasam hayvan lafına alınırım ama bu sporu yapınca bu mükemmel gurur okşayıcı ve motive edici bi laf teşekkür ederim :D Çalışmaya yeni ara verdim,omuz kapsülünü zedeledim incline ın altında kalınca dinlendirme kararı aldım,ama omuzum iyileşti sayılır ama tamamen iyileşene kadar ev çalışmasıyla devam edicem.

Latisumus;karın kaslarımın belirginliğini ve genişliğini yağsızlıkla beraber yaptığım idman şekline bağlıyorum.Öyle aman aman karın idmanlarım hiçbir zaman olmadı.Ama millet haldır huldur yüzlerce mekik,crunch yapıyor,ayak kaldırıyor,bu şekilde çalışmak boşa zaman kaybı.Ben hareketleri çok hissederek mesela crunch yaparken kalktığımda bi süre izotonik olarak kaslarımı kasıyorum,beklete beklete ve ağır çekim,3*15 şeklinde falan.Karın kaslarının lifleri kopacak gibi oluyor,gözlerim acıdan yaşarıyor hatta ve işte faydası o zaman görülüyor.Ve en fazla 2-3 hareket haftada 2 kere.Forumda fenomen karın kasları olan Ayaz kardeş te bu şekilde karın çalıştığını belirtmişti,iş sadece yavaş tekrar,izotonik kasılmalar ve yağsızlığa bakıyor.

2. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    göğüslerin çok hoşuma gitti (bu iltifatı bi erkeğe yapacağım hayatta aklıma gelmezdi :) ) ve karın kaslarıda çok hoş duruyor hatta ben komple vucudu alıyım :) şaka bi yana birinci hedefim senin vucuduna yaklaşabilmek çok fit görünüyorsun

3. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    durmadan millete bişeyler yazıyosun böyle yaparak eline ne geçiyor?Yani kıskandığın vucudları kötüleyerek neyi amaçlıyorsun?İnsanları anlamak gerçekten çok güç.Dikkat etde o kuş seni uçurmasın...

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bende aynı ilaçtan alıyorum ama sonum aynı olmasın sakın.benimki optımum.en hormonlusu yani.birde kuş hangi kuş anlayamadım.arkadaş bilgili birisine benziyor.

5. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Dikkat ettiniz mi;forum son zamanlarda özellikle de 20 yaş altı --çok efendi ve kaliteli genç üyeler var,onları tenzih ediyorum,onlar üstüne alınmasın-- ve zekası,kişiliği gerçekten de ortalamanın altında veletlerin akınına uğradı.Bu soruna nasıl çare bulucaz bilmiyorum :( Sonuçta gerizekalı bi çocuğun yazdığı mesajları önemseyecek değilim ama olan yönetime oluyor,o kadar işlerinin arasında bunlarla uğraşıyorlar,gerçekten yardıma ihtiyacı olan,cevap bekleyen üyeler de bu durumdan olumsuz etkileniyorlar,forum şişiyor :(

Şimdi sana gelelim çocuk;bak öncelikle bu forum için belli bi zeka seviyesi ve cücük beyinli olmama şartı lazım öncelikle.Sen bu şarta sahip değilsin,dolayısıyla burda yerin yok! Kuş fonksiyonumu o kadar merak ediyosan,salonda sorsaydın yardımcı olurdum sana :badgrin::badgrin: Sana bu kadar cevap fazla bile,aptal şey :lol::lol:

6. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    zfr bu arkadaşa cevap vermek onun için bir ödül oluyor. Onun buraya bunları yazma amacı zaten seni sinirlendirmek. Bırak arkadaşı bikaç dakika kafasına göre takılsın forumda. Modlar görünce banlayacaklardır zaten:lol:

7. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar ben bir yerimi gözden kaçırdım.Kim zfrskr a laf atmış?.Ne kuşu?.

8. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Çocuğun birisi saçma sapan mesajlar yazmıştı benim başlığa,yönetim silmiş mesajları.Konu malum,kas geliştirici protein tozu ilaçları :lol:

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    arkadaslar bence hic yorum dahi yapmayip bu konuyu kapatalim.adam benim bilgisayarin bozuldugu gunu firsat bilmis ama artik tamir edildi.

10. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    keşke bizim mesajlarda silinseydi sanki kendi kendimize kapışmışız gibi olmuş :)

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Saydama katılıyorum yoruma gerek olmadığı gibi Gereksiz biri durmadan kuşlardan bahsettiğine göre kuş beyinli olsa gerek

12. ENDYMION

ENDYMION Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zfrskr,arkadaşım ismin zafer galiba. bende senin gibi fazla irileşmeden sıkı ve kaslı hafif iri bir vücut istiyorum ama spor salonuna gidicek vaktim yok. evde çalışabilirim.istediğim vücut senin fotoğraflarında gördüğüm haline yakın. eğer itersen bana özelden mesaj atabilirsen bilgilerinden yararlanmak isterim. şimdiden teşekkürler.

13. ahmett

ahmett Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben ahmet.Bir süredir siteyi takip etmekteyim ve ilk yorumum buraya olcak.Kendi vücut resimlerimde gördüğüm en estetik vücutlardan birisi.Kendi görüşlerim doğrultusunda;bi kere en zayıf 61 kiloluk fotografında da dikkatimi çekti,çok çok zayıf olmana rağmen o zamanlarda bile kemik çatın ve kas yapın gayet iyiymiş.Yani potansiyelin o zamanlarda bile belliymiş.Eleştirilere gelecek olursam gerçi fazla eleştirilecek bi yanın yok,omuz,trapez,göğüs,karın ve bicepslerin çok iyi,tricepsler,alt karın ve sırt biraz eksik kalmış,bacakları da ihmal etmemişsin,ön bacaklar da oldukça iyi ve parçalı,bacakların yarışma falan düşünmeyen birisi için yeteri kadar gelişmiş.Vücudun hafif rütuşlarla ve bi kaç kas kilosuyla artık tamam olur.

Bi soru sormak istiyorum,bicepslerin gerçekten harika.Hayatımda amatörler içinde gördüğüm en iyi bicepslerden biri.Top gibi değil,önkollara kadar uzamış ve kasmadan bile çok iyi duruyor.İşte benim hayalimdeki bicepsler :( Ne yaptıysam da bi türlü uzatamadım bicepsleri,bicepslerini nasıl uzattın ,hangi hareket kaç tekrar yardımcı olursan sevinirim,tebrikler iyi çalışmalar..

14. erglter

erglter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zafer yeni resimlerini ne zaman ekleyeceksin

15. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ben yazdan beridir spordan uzak kaldım.Şu andaki halim avatarımdaki gibi yani 71-72 kg arasında.Çalışmalara geri döndüğümde öncesi-sonrası şeklinde resim koyacağım ;)

16. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    hoşgeldin zafer bende snein gibi ara verdim 89 kiloya çıktım yeni resimlerini form tutunc abekliyoruz umarum çabuk tutarız bende yeniden başladım

17. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Asrin78 Yazılarınızı biraz daha düzgün yazarsanız seviniriz zira Hiç hisettirmeden yazınızı düzenleyeyim dedim fakat bazılarını çözemedim :)

18. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Hoşgeldin Zafer bende senin gibi ara verdim 89 kiloya çıktım .Yeni resimlerini form tutunca bekliyoruz umarım çabuk form tutarız bende yeniden başladım.

FleXoR bunu beğendi.
  19. raistilin

raistilin Guest

vücudun fit ve altyapı var. 1,5 yılda baya bi güzel görünüm olur diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş