Zeytinyağını ne zaman ve ne kadar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Yasinç. tarafından 3 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Yasinç.

Yasinç. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Içmeliyim. Evet yanlış okumadınız bayadır arastiriyorum ve bunuda deneme kararı aldım. Sadece ne zaman ve ne kadar icecegim konusunda pek bi fikrim yok. Zeytinyağına gelirsek %100 hakikidir. Tanıdığımizin yapimidir ve eminiz buna. Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    kaç kilosun ? hedef ne ? günlük kaç kalori yiyorsun ve makrolar neler ? bunları bilmeden miktar söylenemez. ne zaman tüketeceğin konusu da antrenmandan önceki saatler hariç istediğin zaman tüketebilirsin. zeytinyağı çok yüksek kalorili olduğundan ve yağların sindirilmesi uzun sürdüğünden antrenmanda performansını düşürebilir.

abseto bunu beğendi.
  3. Yasinç.

Yasinç. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    1.68 boy 49 kg ve 17 yaş antrenman yapmiyorum fakat 1 hafta içinde de salona yazılmayı düşünüyorum. Günlük kalori miktarimi geçtiğimi düşünmüyorum çünkü hep ayni kg'dayım gece yatmadan 2 saat önce içmek ve 1 yemek kaşığı uygun olurmu?

4. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Kalori miktarını hesapla hedefine göre miktarı belirle. 1 kaşık belki az belki fazla gelir bir şey diyemeyiz (gün içinde yağlı beslenmiyorsan az gelir 1 kaşık ). Zeytinyağı içme konusunu bende denedim midem kaldırmadı. İçebilirsen ne güzel.

5. Yasinç.

Yasinç. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Süte karıştırıp 2 tatlı kaşığı bu arada gün boyu yağ tuketmiyorum hatta fazla biside tuketmiyorum desem yeridir

Sayfayı Paylaş