Zayıfların Kendini Mr. Olimpia Sanması...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve KutsalSpartacus tarafından 18 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Aynen öyle :) Bu işe çok para harcanmasına karşı değilim yanlış anlaşılmasn ben de elime geçen paranın çoğunu bu iş için kullanıyorum süt yumurta yulaf vs. alıyorum ve bu işe giden paraya hiç de acımıyorum doğrusu :) Vücudumuza yatırım yapmayacağız da neye yapacağız :) Başarılar dilerim.

ArnoldBody ve sağlamirade bunu beğendi.
  2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kendim siskomorf bir yapiya sahip oldugum vede Kilo vermede cok zorlandigim icin,yalan degil hic kas kütlesi olmasa dahi bazen öyle tüy sikletlere bende özeniyorum:):):)

Balboa7, k.b. ve columbu bunu beğendi.
  3. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Vücudun onlar gibi olur elbet çok zor değil de yeter ki kafa yapısı değişmesin, en azından ne olduğunun farkındasın, içi boş bir egoistlik yok :) Bazen yüksek kiloda olmanın sıkıntıları oluyor elbet de yine de aynanın karşısına geçip vücuduna baktığında "antrenmandaki zorlanmamın her saniyesine değmiş" diyorsun işte o yeter bence :)

ArnoldBody, buffdudes jr, Bekci ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Zayiflarin kendini mr olimpia sanmasi gibi sismanlarinda kendini ronnie coleman sanma durumu var kollar kalin ama yagli gogus yagli ve buyuk bel de kalin ee adam geliyor fit vucut olarak adlandirilan vucudu vucuttan saymiyor kimin daha estetik oldugu ortada kimin daha beslenmeye ozen gosterdigi ortada ama olur mu onun kollar 43 cm seninki yagsiz parcali olsa ne olur bi kere senden daha agir basiyor hareketlerde bu sporda guc sporuyduya zaten yani arkadaslar kendini biseyler sanan sanana herkesin istedigi vucut farklidir ister yagli takilirsin ister bi deri bi kemik ama karsindakini vucudu seninkinden farkli diye begenmemezlik asagilamak olmaz

ArnoldBody ve KutsalSpartacus bunu beğendi.
  5. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Bir hafta önce bi olay geldi başıma ve aynı konuyu abime söylemiştim, buraya da yazacaktım sen benden önce yazdın benden çok yaşayacaksn :) Hatta bu yüksek kiloda olup kollarının kalın olmasını çok büyük marifet sanan arkadaşlara "babayiğit' lakabını takıp dalga geçmiştik, onlara söyleyince iltifat ettiğimizi sanıyorlar orası ayrı bir komedi oluyor :) Olayı anlatıyım:her vücut geliştirmecinin sık sık yaşadığı gibi yine grupça sohbet ederken laf döndü dolaştı benim vücuduma kaslarıma gücüme geldi. Adam diyor ki (babayiğit, 98 kg) vücut geliştirme boş iş sadece kaslar şişiyor güç artmıyor. Diyorum ki güç artırmak değil maksadım güç artırma programları da var, benim amacım daha estetik görüntüye ulaşmak. Gel bilek güreşi yapalım dedi tamam dedim, benden 25 kg fazla olmasına rağmen yaptık, yendim bunu. Bozuldu tabi, güç artmıyor içi boş kaslar lafını yedirdim buna. Kızlar felan gülüyor buna bu sefer de ben seni kaldırırım sen beni kaldıramazsın dedi. Hepten güldü millet rezil etti kendini. Velhasıl kaldırdı da, çok zor bişey yapmış gibi bakıyor bi de. Ben denedim biraz zorlandık ama kaldırdım bunu. Iyice bozuldu baktı baktı, hangi alanda yarışsak yapamayacak bişey, her cahilin sorduğu o malûm soruyu sordu "sen bunları iğneyle ilaçla yapıyon de mi?" Uzun uzun baktım buna, ilaç kullanmıyorum desem inanmayacak (kullanmıyorum gerçekten) kullanıyorum desem gücü o ilaçlar veriyormuş gibi saçma sapan şeyler söyleyecek. Sinirlendim ters bişey söylememek için zor tutuyorum kendimi, "neyse benim işim var biraz" dedi ayrıldı mekândan... :)

ArnoldBody, Balboa7, hakan3438 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Gercekten agzinin payini vermissin ozellikle bileklerine guvenirdi o tipler ordada indirmissin helal olsun diyorum :)

KutsalSpartacus bunu beğendi.
  7. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Teşekkür ederim :)