Zayıflamalı mıyım ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MeyethologY tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MeyethologY

MeyethologY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar, fitnesa başlıyorum arkadaşlar önceden boks yaptım bir yıldır spor yapmıyorum.İri kaslardan oluşan hantal bir vücut yapmak değilde fit ama kaslar belirgin, hızlı çevik bir vücut yapmak istiyorum.Hop deyince olmadığını biliyorum arkadaşlar ama çok azimliyim.Şuanki fotoğrafımı ve eski zayıf halimin fotoğrafını koyuyorum sizce eskisi gibi zayıflamam gerekli mi ? Çünkü sınav var diye
    Şuan : DSC09088.JPG Eskiden :
    eski.jpg
    Yanlış anlamayın özentilik değilde herifin vücudu tam istediğim şekilde olduğu için ve hem hızlı hem güçlü olduğu için survivordaki şu adam gibi vücut yapmak istiyorum :
    Turabi-Çamkıran.jpg
    Sizce hangi halimle ne ağırlıklı çalışmalıyım ? Boksör olduğumdan kollarım kalın sadece kamburluk için sırt-kanat ağırlıklı çalışacağım onun dışında kol ve ön omuz düşünmüyorum.Her antreman göğüs girsem daha çabuk şişer mi sizce çünkü başkaları vücudu orantılamak için bir gün kol bir gün göğüs bir gün omuz çalışıyor benimse zaten orantısız en çok ihtiyacım olan göğüs ve karın kasları.Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar...

2. MeyethologY

MeyethologY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18

Sayfayı Paylaş