Zayıflamak, vücudu oturtmak ve tek taraf sorunsalı.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 4crash tarafından 23 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 4crash

4crash Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar..2009 temmuzda buraya ilk girdiğimde spora daha yeni başlamıştım..

120 kilodan 105 kiloya kadar düşmüştüm..ve belli bir süre sonra bıraktım..sonuç : şimdi 125 kiloyum..yani üstüne 5 kilo daha aldım..

ben ekim gibi falan yeniden başlamayı düşünüyorum..

Kafama da takılan bir kaç soru var..malum uzun zaman ara verince unutuluyor herşey..

ben şimdi 1.81 boyunda , 125 kiloyum..vücudumun sağ tarafı , sola göre daha az gelişmiş durumda..

yani sağ elimi falan kullanıyorum ama sol gibi rahatça arkaya götüremiyorum mesela..sağ göğüsüm de sol göğüsümden daha küçük..hatta bayaağı küçük..koltuk altındaki kaslar da belirgin bir şekilde farklı..omuzlara hiç girmiyorum..bir omuzun düşük ve diğerine göre daha kısa..

ben bunları tek taraflı çalışarak ya da aynı anda farklı ağırlıklarla çalışarak dengeleyebilir miyim ?

bir de..benim hemen hemen 40 kilo vermem lazım..

40 kilo verip vücudun güzel bir şekle oturması için ne kadar süre gereklidir tahmininize göre ?

yardımcı olursanız memnun olucam..

2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    sakın tek taraf çalışmak veya aynı anda farklı ağırlıklarla çalışmak gibi bir hataya düşmeyin.sağ-sol arasında güç farkı oluşur bu yüzden.herşeyden öte size tavsiyem bir doktora görünün.vücudunuzun anlattığınız durumu bana pek normal gelmedi.40 kilo vermek değilde 40 kilo verip vücudun güzel bir şekle oturması için 1 seneniz rahat var.

Sayfayı Paylaş