Zayıf ve fit görünüm.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bilgisiz tarafından 6 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Bilgisiz

Bilgisiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben çok zayıf ve fit görünümü estetik buluyorum ve böyle bir vücut inşa etmek istiyorum. Düşük kütlelerde (174 boya 65 kilo mesela) bile kaslı olmak için ne yapmalıyım? Yüksek tekrar sayısı iyi olur diye duymuştum. Öyle mi?

Yüklediğim fotoğraftaki gibi bir vücut istiyorum aşağı yukarı.

Ekli Dosyalar:

2. TheBreton

TheBreton Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Bir kaç adet fotoğraf yükleyip ; boy , kilo gibi vücut bilgilerini aktarabilirsen yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Bilgisiz bunu beğendi.
  3. Bilgisiz

Bilgisiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam durumum çok kötü şuan. Açıkçası foto yüklemek için utandım. Ama atayım yine de hem sonuç görürsem benim gibi arkadaşlara moral olur.
    Kilom: 113
    Boy:174
    IMG_20190203_212405.jpg

4. TheBreton

TheBreton Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Her şeyden önce bi doktora gidip hormonlarınıza baktırmanızı öneririm . Eğer hormonal bir sıkıntınız yok ise ; low carb ( düşük karbonhidrat diyeti ) hakkında size yardımcı olmaya çalışırım . Antreman sistemine gelirsek , ilk etapda haftada 4 gün , 1 er gün boşluk olacak şekilde normal bir salon kardiyolarına başlamanızı ve kardiyodan sonra temel hareketleri tüm vücut şeklinde yapmanızı öneririm ( 1 veya 2'şer set yeterli olacaktır . ) Tabi eğer gideceğiniz salon hocanız'ada danışarak tecrübesinden illa'ki faydalanınız. Sizde biliyorsunuz ki süreklilik , azim ve disiplin'in getiremeyeceği, gösteremeyeceği sonuç yoktur :)

Bilgisiz bunu beğendi.
  5. Bilgisiz

Bilgisiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hormonlarıma bakıldı. Kan testinde hormonlarım ölçüldü ve doktor dengesizlik olduğunu söyledi. Kilo verdikten sonra bir daha ölçülecek. Ben de şuan vermeye çalışıyorum. Low carb olmasa da bir diyet uygulamaya çalışıyorum. Kardiyoyu haftada kaç saat yapmalıyım?

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    2A393C9D-CFC8-4CDF-8213-7DD914A82046.jpeg
    Merhaba , öncelikle size uzun bir yolda başarılar diliyorum dostum, işin zor bir yandan yağ yakmakla uğraşıcaksın bir yandan kas eksiğin olduğu için vücut estetik görünmeyebilir kilo verdikçede, ben 2 sene içerisinde çok düzenli olmasa da bir şekilde fitnessi monte etmeye çalıştım hayatıma , bana kattığıda dosya olarak atıyım belki motive olur senin için , bende senin benzeri bir vücut tipinle başladım o yüzden devamlılık olursa bu tarz bir sonuç da elde edebilirsiniz.

Bilgisiz bunu beğendi.
  7. Bilgisiz

Bilgisiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkürler hocam. Antrenmanlarımı yapıp doğru beslenmekten başka yapabileceğim bi şey yok. İyi bir değişim ama benim başlangıç seviyem gibi değil sizinki. Benimki baya kötü. Özellikle yandan çeksem daha da belli olurdu göbekli kısmı çok yağlı benim İşin kötü yanı kardiyoyu hiç sevmiyorum.

8. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Kardiyoyu abartmana gerek yok Zaten , doğru orantılı beslen dur sana link atıyım örnek diyet, https://www.agirsaglam.com/fitness-beslenme/ ihtiyacın olan beslenme hakkında her türlü bilgi bu konuda mevcut, hatta örnek diyet var o tarz bir diyet uygularsan hem kas kaybın minimum olur hemde yağ yakımı için ideal bir beslenmen olur, beslenme kardiyodan daha ön planda her zaman, boş Miğde ile yapıcağın 30 dklık bir yürüyüş bile yetebilir, metabolizmanı hızlandırmaya çalış , aktivitelerini arttır , kafein içerek yağ yakımını tetikleyen gıdalara yönel kahve gibi Yeşilçay acı biber gibi , uzun bir süre bütün vücudu tek günde ağırlık çalıştır haftada 3 gün

Bilgisiz bunu beğendi.
  9. TheBreton

TheBreton Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum imkanın varsa en iyi kardiyo sabah aç karnına yapılan yaklaşık 45dk - 1 saat arası yapılan kardiyodur .

Güç aşkı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş