Zayıf birinde basen niye olur ?

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Madinaaa tarafından 30 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Madinaaa

Madinaaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boyum 1.58 kilo 44 hiçbirşeyim yok bitek popom ve basenlerim :(
    sadece basenleri eritecek popoyu diklestirecek (büyütmeyecek) bir yöntem var mı ?
    önerilen egzersizler hakkında çok araştırma yaptım , yok basenlerinizi eritirsiniz incecik bacaklarınız olur
    ya da aynı zamanda iç bacakları eriten egzersizler falan var . Bacaklarım zaten kalın değil sadece basenlerim var :/
    Bana bacakları inceltmeden basen eritecek , popoyu büyütmeden sadece dikleştirecek bir yöntem önerebilecek var mı ? :/
    not: çok yiyip kilo almayanlardanım , ama sanırım sadece basenlerime yarıyor
    ama artık eskisi kadar çok yemiyorum :D

2. sezops

sezops Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Eğer basenleriniz genetik büyük değilse yağ ise biraz beslenme alışkanlığı biraZda spor egzersizleri ile sonuç alınır.

Ama kemik yapınızda buna müsait değilse sonuç sizi mutlu etmeyebilir.

Benim ablam hatırı sayılır kilo verdi ama bassen yapısı hala geniş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Düzenli spor yaparsan zamanla sıkılaşır ve güzel bi görünüm alabilir , avantaja çevirebilirsin bayanlara özel bi ağırlık antremanı yaparsan verim alırsın merak etme sorun yapılacak bi konu değildir

4. tutti_hunni

tutti_hunni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Basenden şikayetçi olan kadınları anlayamıyorum ben. Ne güzel işte, kum saati görünümünü sağlayan nokta. Hatta Iggy Azalea'lar falan implant basen yaptırıyorlarmış. Şimdi trend böyle deyip basenlerimi severdim kadın olsam :)

5. RookieRespect12213

RookieRespect12213 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bi erkek olarak bendede basen var.Genetik olarak yağlar basende birikmiş.Muhtelemen göbeğiniz yoktur.Basen i eritmek için yağ yakmaniz lazım ama bu sefer üst vücut da zayıflar gene basenli durursunuz

6. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    kas oranınız az yağ oranınız kasa oranla fazla olabilir herhangi bi fiziksel aktiviteniz olmadığını gösterir spor yapıp düzenli beslenirseniz zamanla düzelecektir ama en önemlisi sabretmeniz en azından 6 ay da farkı gormeye baslar 1 yıl oldumu istenilen sonuca yavastan ulasmis olursunuz sabredin.

Sayfayı Paylaş