Zayıf ama gururlu gencin antrenman günlüğü

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Wykkedtwytch tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Wykkedtwytch

Wykkedtwytch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet, 2 aylık spora alışma sürecinden sonra dün ilk defa ciddi ciddi antrenmana girdim. 30 dakika 6. derece düz koşu yaptım ancak beni en fazla zorlayan dirsek üstü kapalı şınav oldu. O kadar zayıfım ki 3set x 8 nasıl yaptım bilmiyorum. Ben şimdiye kadar antrenmanın sadece antre kısmını yapmışım çünkü o kadar zorlanıyorsunuz ki sesiniz illaki bir yerlerden çıkmak zorunda kalıyor. Ağzınızı kapasanız başka yerinizden çıkıyor. Sıralamaları doğru yazamayabilirim çünkü antrenman sırasında beyin karıncalanması yaşadım ve adımı sorsalar cevap veremeyecek durumdaydım. Barfikste 3set x 12 / 55 kg açısından umutlandım kendi kendime. 3 set x 12 / 55 kg Leg press ve Leg curl, 3set x 10 / 5kg front/side raise. Kapalı şınav iyi gitmese de 3set x 10 / 10kg Benchpress beni çok güzel motive etti. Kimse 'bu ne len' demesin, gerçekten güçsüzüm. Lateral fena değildi 3set x 12 / 35kg gariban işi takıldım. Dumbbell shoulder press'te inanılmaz kötüydüm. 3set x 6 / 8kg zoraki yaptım. Dumbbelli ben mi aldım elime, dumbell mi elime verdi anlayamadım. Son olarak 15 dakika bisiklet yaptım. Normalde 10. seviye 20 dakika yaparken, bu yorgunlukla 5. seviye 15 dakikayı zorla tamamladım.

Değerli hocamın dediğine göre 2 senelik karbonhidrat diyetini bırakmam lazım. Kendisi 25 küsür ben de 33 olduğum için abi demesini içten içten içerledim sanki :D
    Karbonhidratsız hayata o kadar alıştım ki ağzıma karb ile başlayan hiçbir şey atamıyorum. Atsam da çıkarıyorum. Antrenman 11'de bitti ve yine bir şey yiyemedim. Umarım hafta sonu beslenme programım hazır olur. Çünkü enerji namına da bitiğim. Supplement şart, kimse kendini kandırmasın :p

Bu günlüğü burada tutuyorum, şahit olun, gün gelecek cross/fit'in kitabını yazıp 2500 tl'ye satıcam. Ben yazayım alan olursa...

Son düzenleme: 24 Ocak 2019

Sayfayı Paylaş