Zayıfım ve öyle kalarak kas yapmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fbfrkn tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fbfrkn

fbfrkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a arkadaşlar boyum 1.75 kilom 60... Kas yapmak istiyorum ama sadece karın ve göğüs kası istiyorum bunlara çalışıcam sonra belki kol kasıda yaparım neyse dediğim gibi bu kiloda kalıp istediğim bölgelerde kas yapmak mümkün mü bu arada evde çalışıcam

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İstediğin bölgelerde kas yapman mümkün değil. Göğüs hareketleri tricepsi de çalıştırır, ister istemez kolların da gelişir. Bunun dışında, diyelim ki istyediğin bölgelerde kas yaptın, sırt, omuz, bacak çalışmadan karın ve göğüs kası yaptın, iğrenç gözükeceksin. Neden iğrenç gözükmek istiyorsun?
    Aynı kiloda kalıp kas yapman da mümkün değil. En baştan sabit başlıkları okumaya başlamalısın.

3. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    kolların güçsüzde göğüs çalışamazsın çünkü kaldıramazsın...
    ayakların güçsüzse bacak çalışamazsın yada her türlü ağırlık eline yada bünyene çok ağır gelir..

sen genel olarak tüm vücudu çalıştır daha güzel olursun ;)

4. fbfrkn

fbfrkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi diyosunuz peki dediğiniz gibi yapinca ayni kiloda kalmam mümkün mu çünkü kesinlikle zayiflamak istemiyorum kilo almakta istemiyorum

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Az yersen kilo almazsın ama kas da yapamazsın. Kas yapmak için kilo almak zorundasın. Kilo almazsan belli belirsiz bir hipertrofi olur kaslarında, kendini avutmaya bile yetmez. Çok zayıfsın, neden kilo almaktan bu kadar çekiniyorsun?

sthammer bunu beğendi.
  6. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Kilo almadan kas yapamazsın ayrıca sadece belli bölgeleri geliştirmekte imkansızdır, birbirleriyle bağlantılıdır.

7. fbfrkn

fbfrkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya ben bi ara 67-70 kiloya kadar çıktım yakışmıyo bana yani şuanda çok iyiym belki 1-2 kilo falan olur ama daha fazla olmaz... VKİ 19.5 çıktı
    O zaman mesela şuan bende ki kilo yağ falan bunlar kas olmaz mı zaten göğüs yaparken sirt ve kolda gelisicek azda olsa. karında yaptikmi tamam fazla bilgim yok ondan nasıl olur bilmiyorum

Sayfayı Paylaş