Zayıfım ama göbek var ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmetgoktas tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ahmetgoktas

ahmetgoktas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba , boyum 174 kilom 59-60 gibi. Çok zayıfım diyebilirim. Kilo alma amaçlı body'e başladım henüz etkini göremedim 2.ayım bu sporda.

Soracağım konu şu , zayıf olmama rağmen iğrenç bir göbek bulunmakta arkadaşlar , ne giysem belli oluyor , yandan vücudum çok tipsiz duruyor göbek yüzünden , aynı boyda bende 4 kilo fazla olan arkadşaım var salonda adam doğuştan kanatları falan gelişmiş gibi bel incecik göbek yok karın kasları görünüyor falan.

Ben kilo almak için başladım o yüzdn koşarsam falan iyice 50 kiloya düşerim diye korkuyorum. Hoca programa 20 dk bisiklet 20 dk koşu bandı yazmış ayrıca ama hiç yyapmıyorum zayıflarım diye.

2. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım benim boy 1,66 kilo 50 bende zayıfım ama kondisyon artırmak için her sabah 15 dk yürüyüşten sonra hızlıyavaş tempolu 15 dk koşarım. Çok faydasını da görüyorum.

Bazı zayıflarda göbek olabiliyor ama dik durduğuna emin misin ?
    eğer duruş bozukluğu varsa göbek çıkmış gibi gözükebiliyor...

İyi forumlar..

3. ahmetgoktas

ahmetgoktas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok dostm dik durmaktan değil göbekte bariz bir yağlanma var ne yazıkki , kardiyo falan mı yapsam acaba ama o zamanda iyice zayıflarım

4. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Düşük karbonhidratli diyet yap olay tamamdir.

5. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım o zaman mide- karın ve bel egzersizlerini kesinlikle atlama..

Bir de şu konuyu oku 4.mesaj Sayın Flexor hocamızın

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bel-b-lgesindeki-ya-lar-t7643.html

k.g

Ama sen yine de hocana bu olaydan bahset , o senin ne yapacağına karar verir... iyi forumlar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:22 ----------

Dostum düşük karbonhidratlı diyet yap diyorsun da adam zaten zayıf olduğundan yakınıyor Biraz ters geldi bana kusura bakmazsan..

Son düzenleme: 25 Nisan 2012
  6. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Eğer gerektigi kadar proteini alırsa kas inşaasında bir sıkıntı olmaz. Enerji ihtiyacındada yavaş yavaş göbekteki yağ gider birşeyi kalmaz.

Bu spordaki en büyük sıkıntı insanların yağlarından kurtulup aynı zamanda devasa bir kas kütlesine sahip olmak istemesi.

Biz burada yaziyoruz birşeyler ama arkadas hiçbirini uygulamayıp ya düzensiz büyüyecek yada sporu bırakıcak.

Daha ciddi düşündügü zaman herşeyi agırdan almaya başlayip akıllıca bir hedef belirleyecek ve istedigine sahip olacak

7. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Benımde boyum 173 falan suanda ve kılom 58, ama aynı olay bende var. Göbek var ve vucudum da yağ oranı fazla gibi. 2.5 Aydır fitness ypıyorum. 62.5 di kılom baslangıcta smdı 58 oldu kıyafet gıyınce bı degısıklık gorunuyor gobek falan gorunmuyor ama kıyafetı cıkarınca ortaya gobek cıkıyor:D Bende zamana bıraktım. Yasım 16 oldugu ıcın pek takmıyorum boyum falan uzarsa illa kı gıdıcektır. Ama spora baslamadan once hayatım cok kötüydü ondanda olabılır.
    Cips+Kola + Pc günler böyle geçerdi.. Büyük ıhtımal ondandır. Zamanla geçecegini dusunuyorum

8. helekelik

helekelik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bendede var kardeşim hocamla konuştum 178 62 kilo ekleyeyim 5 kilo aldım 1.5 ayda.
    Bir gün kardiyo yazabilirim sana çünkü zayıfsın dedi ve her programdan sonra 10 dk bisiklet sür başka bişey yapma kilo ilk önce orada toplanır fazla takma ideal kiloya ulasınca kasa çevirmeye bakarız dedi takmayacağız yani yapcak bişey yok :)

Sayfayı Paylaş