Yurtdışında Yaşamak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve B.B. King tarafından 9 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. faraklit

faraklit Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0

Aslinda sahsi konusmamak gerekir ancak dedim ya bu konu benim sahsi yaram oldugu icin dayanamiyorum.

Dedim ya cok farkli duygu dusuncelere sahip oldugumuzdan size derdimi anlatmam cok zor. Amacimin altinda vatana millete aileme faydali olmak oldugunu soylesem guler gecersiniz.

Rahatlik konusuna gelince eger biraz rahat yasiyorsam Turk oldugum Turkiyeyede yasadigim icindir. Eger siz Turkiyede bir seyler basarabiliyorsaniz burasi sizin icin cok kolaydir. Yani gece istiklalin arka sokaklarinda yuruduyseniz istanbulun her semtine girip ciktiysaniz dunyanin en tehlikeli yerinde bile hic zorlanmazsiniz, eger trde biraz is bitircisiyseniz her yerde basarili olursunuz,zaten hic bi kriz yada sart sizi yildirmaz.

Ayrica rahatlik gelir seviyesi veya yasam standardi degildir, oyle olsaydi burdakiler huzurlu mutlu olurlardi. Insanin huzuru mutlugu olmadiktan sonra hepsi fasa fiso.

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    UYARI!!
    beyler tartışmayı uslubunda ve başlığa uygun yapınız off topic oluyorsunuz lütfen gerici mesajlar yazmayınız başlığı tansiyonun düşmesi için kısa süreli kitliyorum.

sizlerde bu başlığı diğer üyelerin okuduğunu unutmayın

diez, bonatschi, saydam ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş