Yumurta Akı Tozu Aldım (20Kg.) ( Videolu paylaşım )

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pkzip tarafından 18 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    evet tabikide manıklı olmaz

mesela kahve olabilir tad için hem kafeınde var :)

2. pkzip

pkzip Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    İki noktaya değinmek istiyorum:
    1-) Şeker katmak mantıksız diyen arkadaşlar var onlara şu şekilde cevap versem acaba mantıklı olur mu : Benim günlük 3000 kalorilik diyetimde 4 çay kaşığı = 35 kalori ne kadar kötü olabilir ki ? bir şeye kötü derken kime ne kadar kötü olduğunu da yazmazdan önceden düşünmek gerektir ! ! !
    35 kalori elbette bir karıncaya kötü olabilir ama benim günlük beslenmemde hiç bir zararı yok !

2-) Kakao antrenmendan sonra NO seviyelerini artırdığı için her antrenmandan sonra 20-25 gr almak lazım deniyor zaten, dolayısıyla bol kakao da gerekli...

3. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Min %78 protein diyor ilginç aslında denemek lazım.

Bilgi için teşekkürler

4. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Şeker olayını çok yanlış anlamışsınız siz,olay kalori değil şekerin bir daha göz atmanızı öneririm makalelere,tabi vücut sizin isterseniz 100gram şeker 50 gram yumurta akı tozu karıştırıp içersiniz bize birşey demek düşmez,spor ve dietinizde başarılar

msakkoc ve Danny Boy bunu beğendi.
  5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @pkzip olay kalorı degıl kı temız beslenmek yanı seker sence iyi bir kalorimi

kakao olayı ise çok gereksiz bitter çikolata da aynı işlevi görür ve daha iyi olur .

bu arada 3000kcal bu psor için çokda yğksek bir rakam değil ben diyet dönemindeyim şu an ama günde min 2500-3000kcal alıyorum ki ağır bulk yapıyorsam bu kcal oranı günde min 6-7000kcal seviyesine çıkıyor

6. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar nasıl hesaplıyorsunuz bunları mesela gunluk 600 kalorı falan ben mesela sabah 4 yumurta beyazı lor peynırı 100 gr ton balıgı oglen ısyerınde 4 ceıt yemek sulu kuru falan aksam pılav tavuk tum gogus yanında salata flan bunların kalorılerını nasıl olccem ben

7. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Marketten aldığınız ürünlerin etiketlerinde gramajlarındaki kaloriler yazar,onun dışında süthaneden alınan peynir yada et vb ürünler için forumda başlıklar açılmıştı arama yapmanızı öneririm, 100gramındaki yağ prot carb gramajları ve kalorileri yazıyordu

8. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    tmm tek tek hesaplıcaz anlasılan ama sımdılık zaten kılo almaya calsııyorum hesaplamaya pek gerek yok heralde delı gıbı yıyorum

9. Ertan05

Ertan05 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Bu tozun kilosu ne kadar acaba ?

10. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    1 kg 45 liraya satılıyor. büyük aldıkca daha hesapla oluyor dogal olarak .

11. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Benim kilo almaya calisirken yaptığım hatayı yapıyorsun şu anda DELİ GİBİ yiyerek,hızlı kilo alıyorsun bu şekilde ama bel bölgesini yok yere kalınlaştırmış oluyorsun ve alt miden yağlanıp erimemekte ısrar edicek ilerde.
    Baz. metabolizma hızını ölçtür üstüne bir miktar kalori ekle günlük dietinde bu şekilde yağlanmanın önüne geçip yavaş yavaş ama kaliteli kilo alırsın.

Deli gibi yiyerek 48 kilodan 7 ayda 75kg ye çıktım,inanılmaz yağlandım tabi sonrasında yağ yakımı için uğraştım ideal kiloya indim gayette define bir vücut çıktı ama hem diet zor hemde aşırı yağlanıp,sonra diet ile aşırı kilo vermeye gerek yok bence.

12. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    dostum benım agzımda boy n yaglandım gıbısınden bırsey cıktımı ben hala zayıf ve yagsız bır vucudum var kg cıvarıyyım ne gobk var ne bel gaıner ıle 7 kg akdar aldım ama hala yaglanmadım

13. beatsbydre

beatsbydre Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam videoyu tekrar yüklermisiniz

14. duckseason

duckseason Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim bildiğim kadarıyla bu ürünler pastaneler, lokantalar vs. gibi yerler için gıda hammaddesi olarak hazırlanıyor. yani sporcu gıdası falan değil. yurtdışındada dikkat ederseniz hazır yumurta beyazları bizim süt paketleri gibi paketlerde ve direk orjinal yumurtadan alınmış ve işlenmemiş olarak bulunuyor ve hammade olarak değil birincil tüketim için satılıyor. iyice araştırın derim ben pek mantılı gelmedi bana.

15. beatsbydre

beatsbydre Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam videoya ulaşılamıyor çok merak ediyorum almak istiyorum biraz bilgi verirseniz sevinirim

16. msakkoc

msakkoc Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    benim aklıma takılan hergün yuttumuz b vitaminlerini pismemis yumurta akıyla cöpe atmıs olmuyormuyuz?

17. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yorumların hepsini okudum ve pek tatmin olamadığım için konuyu hortlatmak istiyorum. Bu yumurta akı tozu çiğ yumurta gibi bakteriler içeriyor mu? her sabah çok erken kalkıyorum ve kahvaltıyı duzgün yapabilmeye pek vaktim olmuyor yani sabah kalkınca 4 tane yumurta beyazını yemek benim için hem eziyet hemde sarıları boşa çöpe gidiyor . Süt ,yulaf ezmesi ,bal ve yumurta akı tozunu robotla karıştırıp içmek benim için ne kadar sağlıklı olur bilgili biri varsa lütfen beni aydınlatsın

18. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben açıkçası pek güvenemedim bu yüzden almadım.Yumurtayı direk olarak yiyorum.

19. asude

asude Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    53
    yumurta beyazı hazırlamak da tüketmek de zor . yanıma alıyorum bazen tüm gün kokusunu alıyorum midem bulanıyor yiyemiyorum toz olsa bi kerede içer kurtulursun aslında daha pratik olabilir tabi doğalıyla bir olur mu onu bilemiyorum.

20. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    işte buna kesin bi bilgiyle açıklık getirecek birileri yokmu :) , asudenin de dediği gibi sabahları hazırlamakta tüketmekte gerçekten zor süte suya vs. katıp bi kerede tüketmek gerçekten güzel olur

Sayfayı Paylaş