yulaf ezmesi ve kilo vermek?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve derekhale99 tarafından 19 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Yulaf ezmesinin satildıgı herhangi bi sitede kilo vermeyi kolaylastirdigi söyleniyor çoğu doktor sitesinde de yazıyor tok tutuyomus felan okul yuzunden kahvaltı yapamiyorum hemen 70 de yiycem öğlen yemeği 12 de herhalde 4 saatte tok felan tutmaz?

2. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Ben kullanıyorum Eti lifalif yulafı, içerdiği lif miktarı yüksek olduğu için tok tutuyor. Sende ne kadar işe yarayacağı biraz da metabolizmana bağlı, çok hızlı metabolizman varsa sık sık acıkırsn. Ben sütle birlikte tüketiyorum yaklaşık 200 ml sütle 50 gr yulaf, miktarı veya oranı sana kalmış. Yanına da kuru üzüm kuru kayısı kuru incir atıyorum. Kimisi muz atıyor, fındık ceviz atan da var sana kalmış. Tavsiyem yanına eklemeler yaparak kullan, miktarı sana ve kilona kalmış, ben kuru meyveleri kullanıyorum. Bir de uzun süre tok kalmak istiyorsan casein proteini içeren şeyler tüket, mesela lor peyniri gibi.
    Yulafı dene bi paket, eminim memnun kalacaksın. Beğenmezsen almazsn bi daha. Bol şans.

ArnoldBody bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş