Yulaf cildinizde kuruluk yapıyomu?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Pollysad tarafından 15 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Özellikle sabah kahvaltısında. Sanki yüzümdeki bütün suyu emiyor, kupkuru bırakıyo. Sizdede böyle etki yapıyomu? Bi yerde yulafın suyu tuttuğunu okumuştum ama. Siz nası yiyosunuz. Sıcak su ekleyip lapa halinde yesem faydası olurmu acaba ( şuan her kaşıkta bi yudum suyla tüketiyotum)

2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    kendinizi fazla zorlamışsınız. böyle yapmanızın özel bir nedeni var mı? Yoksa sıcak suyla lapa da yapabilirsiniz biraz kuru meyve ile tatlandıra da bilirsiniz. +_- 30 kalori hiç bişi yapmaz. Bu aşırı titizliği lütfen ciddiye alın ve bir yardım isteyin.

3. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    tatsız birşey. su olmadan yenilecek gibi değil su ile de zorla yenebilcek tipte birşey :D en iyisi sütle yemek. Biraz da meyve , bal vb. şeylerle karıştırırsanız zorunluluktan çıkartıp seve seve yersiniz :)

4. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Titizlikten değil, Sadece kuru yemek daha lezzetli o yüzden ayrıca pekmez ve böğürtlen üzüm vs.de karıştırıyorum. Kalorisinde değilim, bi kere lapa denemiştim ama yiyemedim

5. berkegdogan

berkegdogan Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yumurtama katıp omlet yapıyorum yumurtalı ekmek misali patır patır yiyorum. Arada tat katmak istersem muzlu ya da çikolatalı protein tozu ekliyorum. Ayrıca yulaf su tutmaz, karbonhidrat su tutar ve dediğin gibi bir kuruluk farketmedim kendimde. :) Başarılar.

Sayfayı Paylaş