Yol gösterin

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve denis.erdogan tarafından 13 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. denis.erdogan

denis.erdogan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar aranıza yeni katıldım .1.83 105 kilo 22 yaşında bir erkeğim.Bundan 5 sene önce kickbox ile uğraşıyordum bırakmam ile 20 kilo almam bir oldu üstünde de pek duramadım üniversite okuduğum için.Bu süreçte yediğim içtiğim hiç birşeye dikkat etmezdim günde en az 4000-5000 kalori rahat alırdım.Son 1 ay içinde şekerli içecekleri,abur cubur kebap ekmeği komple kestim ve 2 haftadır sağlıklı beslenme ile birlikte cardio antremanlarınada başladım. Günlük kalorimi 2000 civarı tutuyorum ve 1-1.5 saat tempolu yürüyorum.Spor saatlerim genelde akşam üzeri yemekten 2 saat sonra oluyor ve spordan sonra aşırı derecede acıkıyorum sebze meyve tüketmeye çalışıyorum çok zorda kalırsam kendime ton balıklı salata ile birlikte kepekli ekmekle kurtarıyorum sizce doğru yoldamıyım Abilerim Kardeşlerim bana bir yol gösterin acil kilo vermem lazım yoksa kalpten gideceğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. bagagalaji10

bagagalaji10 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    öncelikle bu iş sabır işidir bunu aklından çıkarma kardeşim. Bende 113 kilodon 85 kiloya düştüm 5 ay gibi bir süreçte bu süreçte ne mi yaptım?
    Kesinlikle sadece kardiyo yapma bunun yanına fullbody workout denilen ağırlık antremanı yap mesela pazartesi,çarşamba,cuma fullbody ağırlık antremanı yap gün aşırı salı perşembe cumartesi de kardiyo 40-50 dakika sabit tempo yeterli olacaktır ve kardiyo yaptığın günün sanına 3 hareketlik karın çalışabilirsin. Ayrıca ağırlık antremanı sonuna hiit cardiyo yapmanı tavsiye edebilirim spora yeni başlıyacağın için adım adım arttırmanı tavsiye ederim temponu vucudun sana gereken sinyalleri verecektir zaten kolay gelsin aklına takılan bir şey olursa özelden sorabilirsin

Sayfayı Paylaş