Yoğunluğu Düşük Antrenman Önerisi (tenisci dirseği )

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve KaanScaletta tarafından 1 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Zaten ağırlık çalışıyodum birde kuzenimle bilek güreşi yaptık bileğimi büktü pes etmedim çünkü kolum güçlüydü ona göre bide onun kolu daha uzun dümdüz dikti ama zargana benden 2 yaş büyük neyse dümdüz dikti benimde kol mecbur eğik kaldı tam güç veremedim kolum açık halde devam ettim bastı bastı dayandım ama 30-40 saniye sürdü yani dayandım baya sonra o yoruldu ben bastım son gücümle kazandım sonra solla yaptık birde ondan sonra dirseğimin içinden geçmişim haberim yok tabi yavaştan ağrı başladı sonra babam a sordum babam aile hekimi tenisci dirseği olmuşsun dedi gün boyu dirseğim çok ağrdıı çok canım yandı neyse bugün antrenman yaptım antrenmanı çıkaramadım dirseğim çok ağrdı ama bırakmak istemiyorum bırakmak çare değil çünkü dirseklik ve bileklik almayı düşünüyorum şu bileği bükmeyen wrist wrap adı önerileriniz varsa açığım ama moralim yerlerde ya millet barzo gibi çalışıyor 0 sakatlık ben daha 15 yaşındayım omzum ayrı sıkıntı dirseğim ayrı sıkıntı göğüs çalışırken göğüsümün tendonu acıyor tam omuzla bağlantı kurulan yerden moralim çok bozuk bana düşük ağırlık kullanabileceğim ama çok tekrar la (gerçi çok tekrar yapınca ağrı yine olurmu bilmiyorum ) pump odaklı body buıldıng antrenmanı önerirmisiniz

Sayfayı Paylaş