Yeterli beslenmeme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BlackAngel11 tarafından 4 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BlackAngel11

BlackAngel11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar, play store üzerinden indirdiğim bir kaç vücut geliştirme uygulaması ile evde yaptığım egzersizlerle vücudumu geliştirmeye çalışıyorum. 30 günlük program tarzında olanını kullanıyorum. İlk başta iyiydi sonlara doğru zorlamaya başladı ve bununlu birlikte bende iyice hırslanmaya başladım. her gün göğüs kol karın sırt egzersizleri uyguluyorum. Bide en son seviyedekini.15 gündür böyle gidiyor. Bugğn kollarım ağrılı Bi şekilde uyandım ve biraz araştırınca kas kaybı gibi Bi durumum olup olamayacağını düşündüm. Günlük peynir, yoğurt dışında çok protein almadığımı farkettim. Kaslarımın gelişmesinden memnunum ama kas kaybı gibi Bi durum beni oldukça zora sokar. Yoğurt et süt peynir dışında protein alabileceğim bir yiyecek yok. Bunlarda genelde yağlı oluyor ve kas yapayım derken kilo almayayım. Günde 15.000 adım rahat atıyorum ama kiloda veremiyorum. Nasıl bir yol izliyim.acaba gerçekten protein yetersizliğinden mi yoksa kendimi çok yorduğumdan mı kaslarım ağrıyor?

Sayfayı Paylaş