yeteeeerrrrrr!!!! kür hakkında sağlam bilgisi olan

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lampard tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lampard

lampard Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar başlığımdan da anlaycağınz gibi supplement konusunda gına geldi her kafadan bi ses çıkıyo kafayı yemek üzereyim burdan tavsiye alıyorum bi hoca çıkıyo yanlış diyor onu dinliyorum başka hoca çok yanlış diyor lütfen bilen, uygulayan ya da eğitimli arkadaşlar bana yardımcı olsun forumda kaliteli hocaların da olduğunu biliyorum inşallah görürler ve artık ne denilirse onu uygulayacağım.....
    ben iki aydır bb yapıyorum bu ay weider mega mass 4000 kullanmaya başladım iki ayda 51den 56 kiloya çıktım ama göğüs kafesi kemiklerim hala kapanmadı ve bildiğiniz göbek oluştu evet yanlış duymadınız 56 kilo adamda göbek oluştu kaslar hafif şekil aldı ama ilerleyen aylarda kür yapıp bu karbo daha doğrusu şeker torbasını bırakmayı düşünüyorum lütfen bana sağlam bi kür önerin hedefim 70 kilo !!!!
    bsn Xplode ve bsn cell mass kürü iyi mi yoksa karbo ile protein tozu kürü mü en uygunu ne olur o kadar çok şey duydum ki kafam allak bullak
    isyan için özür dilerim şu anda tek yardımcım sizlersiniz anlayışla karşılamanızı bekliyorum

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Gainer kullanıpta yağlanarak kilo alman (bel ve çevresinde yağ oluşması) çok normal .Anormal olan gainer kullanıp kas olarak kilo alman olurdu :)
    70 kilo hedefine ulaşman için öncelikle zamana+iyi beslenmeye-doğal beslenme(Protein+Karbonhidrat ağırlıklı)ve düzenli uykuya ihtiyacın var.
    İşin supplement kısmını sadece ek besin olarak düşün doğal beslenmenin yanında takviye olarak,sonuçta kullandığın ürünler sihirli tozlar değiller.
    Yukarıda yazılanlara uyduğun takdirde + olarak ne alabilirim diyorsan xplode un sana kilo olarak getirisi olmayacaktır.
    Muscletech Nitrotech +Muscletech Celltech tavsiye ederim.
    (Hoca değilim önerimi dikkate almayabilirsin )

3. lampard

lampard Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    gerçekten çok teşekkür ederim bilgileriniz çok değerli beslenme konusunda sorunum yok en azından şimdilik :) bb ye ve beslenmeye çok önem veriyorum gerekli bilgileri topladığımı düşünüyorum sadece ek besin olarak şüphe içindeydim öğrenmek istediğim şey hangi tür ek besin olması gerektiğiydi siz de protein ve karbo ağırlıklı demişsiniz o zaman diğer seçeneklere fazla kafa yormama gerek yokmuş kreatin hakkında düşünceniz nedir peki ? kilo alımını hızlandırdığı her yerde bahsediliyor. Bu arada muscletech celltech ürününü kullandınız mı 7 gr monohydrate olduğunu gördüm açıkçası bu maddeye pek sıcak bakmıyorum su olarak hacim kazandırıyormuş

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Celltech içinde creatine mevcut bu ürünü kullanırken dışarıdan creatine almanıza gerek yok .Creatine kullandığınız sürece bir miktar vucud su tutar + olarak ufakta olsa güç artışı sağlar ,ürünü kullanmayı bıraktığınızda vucut suyu atar sorun teşkil etmez

5. kaosfare

kaosfare Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    garson
    Yer:
    izmir
    ilk önce kendine beslenme programı yap (yoksa eger)
    Proteini kilon x2 alman lazım şuan 56'sın yani günde en azından 100 gram kaliteli protein almalısın (hayvansal protein)
    karboyu kilon x3,5-4 arası

Aldıgın gainer ise şeker oranı yüksek bi gainer bence en gereksiz gainerlardan biri sadece isim başka bişi değil daha kaliteli gainerlar var örn:Olimp gain bolic,Optimum Serius mass gibi

Göğüs kafesindeki kemiklerde öyle 3-4 kilo almakla kaybolmaz en azından 10-15 kilo alman lazım gaineri gözünde çok büyütme gainera vericegin paryı bence protein tozu yada amino asit al tabi 1-2 kutu kullanırsan iyi olur kilo almanda

lampard bunu beğendi.
  6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- konu başlığı açıklayıcı değil
    Kural Maddesi :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş