Yeniyim Zayıflamak istiyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Niyazi Şahin tarafından 11 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Niyazi Şahin

Niyazi Şahin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar ;

Yaşım 21 - Boy 192 cm Kilo 103 Dün gece uyumaya calışıken spora baslama kararı verdim.Vucudum cok yaglı kollarım cok ince gögüslerim adeta yağ göbegim var ve ben bunlardan artık kurtulmak istiyorum.Bunun icin ise yardımlarınıza ihtiyacım var.Daha hızlı kilo vermek icin en önemli şeyin diyet ve spor oldugunu biliyorum.Ama bunun yanında zayıflamayı hızlandıracak ilacların oldugunu biliyorum.Forumda baya arastırdım ama istedigim sonuca ulasamadım.Zayıflamak icin en iyi en etkili ilaçlar hakkında sizden bilgi almak istiyorum.Kullanımı hakkında tavsiyeleriniz.Minumum ve maxsimum verilebilecek kilo oranı.

İlginiz için şimdiden TEŞEKÜRLER iyi FORUM'lar dilerim.

2. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    İlaç derken ifade yanlışlığı yapmadıysan hiç bulaşma derim ilaçları kilo vermeye çalışan bütün tanıdıklarım ya büyük sağlık problemleriyle karşılaştı yada sonrasında verdiği kiloları çok daha fazla şekilde geri aldı.. İlaç diyerek supplementleri yani besin takviyelerini kastediyosan onlarada hiç para harcamana gerek yok verdiğin paraya değecek etkisi olmaz hiçbirinin.. İlk önce hayatından gereksiz besinleri çıkarıp buna alıştıktan sonra sporla beraber bilgili biri tarafından düzenlenmiş ant. ve beslenme programıyla çok rahat kilo vermeye başlarsın zaten çok bir kilo problemin yok boyun uzun gereken sadece sağlam irade ve sabır acele etmeye çalışırsan birşeyler yanlış gider..

3. Niyazi Şahin

Niyazi Şahin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yani benim ilaç olarak kastettigim şey l'karnitin yada spor sırasında işime yarayacak bazi şeyler.Daha öncesinde spor yapmadım bu konuda bi fikrim yok sadece fikir almak istedim.Forumda nasıl zayıflanır konusunda baya bi konu arastırdım.Genellikle l'karnitin kullanımı hakkında bilgiler var.Ama hangisini nasıl yade neden kullanıldıgı hakkında bilgiler yok.

4. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    L-carnitin sayıflamayı destekleyen bi besin takviyesi ilaç değil ama bunu kullanmanı önermem gerek yok çünkü.. he yok benim param var alıp deniyecem diyosan spordan veya koşudan önce kutuda ne kadar yazıyosa içiyosun.. onun yerine yeşil çay iç su gibi çık spordan :)

Sayfayı Paylaş