yeniyim sorularım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sabrisuper tarafından 3 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sabrisuper

sabrisuper Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar çoksüredir araştırıyorum ediyorum knou açıyorum kitleniyor benim demek istediğim yeni başlıyorum ve bu programalr bana uymuyor yemekler bakın progrmalarda pilav milav hermezamn pilavı nerden bulabilirim evde zeytin peynir ekmek yogurt salatalık malatalık o gibi şeyler var yani ha deyince o yemekler yapılmıyor benim yaş 14 boy 170 kilo 67 ama göbek çok çıkıyor nedense yağ oranı fazla ben çöok yemek istemityorum hem zayıflayıp hemde toparlanmak istiyorum dumbell seti alabilir ama 1kglik şişelerle denedim baktım hafifte osla zorluyor yani önce spor yağpmışlıpım sadece basket var yani 0dsan başlıycaqma ma yemeklerde slata malata o tarz bieşy istiyorum salam sucuk gibi yani koaly yapılabilen şeyler birde ben şınav ve mekik ypıyorum ama şınavım çok zayıf şınav çekerken çok zorlanıyoreum ama mekik de iyiyim oukllar açılana kadar gergün çalışabilirim öyle bir program istiyorum bide evdeyim bi arkadaşınkini gördüm 7ayda müthiş olmuş bende yürüyüş falan yapabilirim ama yemek işi sakat oluyor günde kaç kolari aldıgmı verdiğimi hesapğlamak istiyorum ama yemekler belirsiz oluyor lütfen biri açıklayarak analtsın aramada yapıyorum ama istediğim sonuca ulaşamıyorum

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    1.70 boy 67 kilo bir kere sen salam sucuk demişsin at onları kafandan onlar artık olmamalı senin için :) sabah sporunu aksatma eger dayanırım dersen kahvaltıdan önce yap sabah sporunu kilo sorununu ancak böyle halledersin :) bu arada yaşın 14 neden kafaya takıyosun böyle şeyleri anlamıyorum sen seneye yada ondan sonraki sene boy atıcan kilon cuk diye oturucak hiç göbek felan olmucak takma kafana bence

3. sabrisuper

sabrisuper Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yav kendime bakınca tiskiniyorum eskdie nzayıftım çıta gibiydim geçen yaz ramazanda çok yüklendim orucu tuttum gece çok yedim kendimi buna zorunlu hissediyorum

Sayfayı Paylaş