Yeniden Dönüş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve XperiaUser tarafından 10 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. XperiaUser

XperiaUser Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhabalar
    Foruma yeni kaydoldum fakat daha önceden takip ediyordum. Üstadlara bir kaç sorum olacak ; daha önce toplamda 1 yıla yakın bi vücut geliştirme geçmişim vardı (6ay+3ay+3ay) aralarda istenmeyen nedenlerle boşluk bırakmak zorunda kaldım. Şu an yaklaşık 4 ay sonra tekrardan başladım (4 aydır herhangi bir aktivite yaptığım söylenemez ders çalışmak için nerdeyse full pasif bi hareket düzenim vardı dolayısıyla kaslarım çok güçsüzdü) . Bi arkadaşımla beraber salona gitmeye başladık fakat arkadaş direkt ağır çalışmaya soktu ben itiraz etmeme rağmen. Üstelik hiç boş gün bırakmadan 5 gün üst üste gittik. Vücut resmen kıpırdamaz oldu her yerim ağrıyor. Hareketleri düzgün yapamıyorum ve ağır geldiği için yarım yapıyorum ancak. Normali bir dolu bir boş olarak gitmek değil midir ? Ve kuvvet kazandıkça ağırlık artırmak değil midir ? Üstadlar yardım rica ediyorum.. ( bu arada boyum 180, kilom 66 yaş 24. Hacim alarak ilerlemek istiyorum )

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    bir dolu bir boş gün yerinde olacaktır. ağırlığı yavaş yavaş arttırman lazım. 3 4 haftada bir iyidir. ağırlık çok arttıkça o da olmaz. o zaman da tekrarları arttırmak lazım.

Sayfayı Paylaş