Yeniden bodybuilding e başlamak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tuna Yüce tarafından 13 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tuna Yüce

Tuna Yüce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese selam abilerim,arkadaşlarım... benim biraz soru işaretleri var kafamda yeniden fitnesse başlamakla ilgili. şimdi şöyle ben 14 temmuz 2015 de başladım fitness a 5-6 aylık aradan sonra 60 kilodan 75 kiloya yükseldim aşırı fark etti vücüdum bunun yanında yaz tatili diye sürekli yedim sıkı, disiplinli çalıştım bilgi topladım her yerden bunuda suplementlerle birlikte destekledim. kasım gibi bıraktım sporu. hemde tamamiyle. yani önceden 4-5-6 öğün yerken şuan 1 öğün ile tüm gün geçiriyorum. aşrı kilo ve kas kaybı yaşadım özgüvenim ve morelim çok fazla düştü görenler dalga geçmeye başladı oha bi deri bir kemik olmuşsun diye. şimdi toparlanmak o eski fit kaslı gösterişli vücuduma sahip olmak istiyorum. bir programım vardı ona devam edeym mi nasıl başlayayım ne yapıyım ne kadar sürede toparlarım nasıl beslenmeliyim( karb. ağırlıklı vs.) yani o eski halime kavuşmak istiyorum açıkcası ve midem baya küçüldü dedğim gibi bi deri bi kemik kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim saygılar :) yaşım 18

2. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Daha önceden sporu yaptığın için kas hafızası denilen olay devreye girecektir. Daha çabuk toparlanma sürecin olacaktır yeter ki kendini motive etmeye çalış.

3. Tuna Yüce

Tuna Yüce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    motive ederim fakat nasıl beslenicem eskisi kadar yiyebilcemi düşünmüyorum :(

4. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yavaş yavaş alışacaksın. İlk spora başladığında yediklerini 1 günde mi yemeye başladın?

5. Tuna Yüce

Tuna Yüce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    haklısın. ama insan inanamıyor o kadar yiycene sağol yinede bildiğin şeyler varsa aktarabilirsin :)

Sayfayı Paylaş