yeni ve gitme niyeti olmayan bir üye :)

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve sadbuttrue tarafından 18 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Estağfurullah saydam.

Yalnız işin gerçeği şu ki, sadbuttrue'nun yapması gerekenler çok komplike değil. Zaten ben olmasam da diğer arkadaşların yazacakları dabenzer şeyler olacaktır. Ondan dolayı yapılacaklardan çok motivasyon üzerinde duruyorum farkındaysan sadbuttrue.

Kafein bence aşırıya kaçılmaması gereken bir ürün. Yağ yakımı konusunda etkisi efedrin ve asprinle alındığında ortaya çıkıyor. Ama bu da çok sağlıklı bir kullanım değil. Özellikel yazın. Aşırıya kaçmadan sadece antreman öncesi alacağın şekersiz bir fincan kahvenin zararı olmayacaktır tabi.

2. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH

Oh ne güzel düsüyorsun kilodan :) Darisi benim basima, ben dün baktim siskoluk rekorumu kirmisim kafa_ söylemem artik kilomu :badgrin:

Her defasinda 3 saatmi??? Bikarsin öyle, bencede biraz azalt saatini :) Aslinda benim acil diyete girmem gerek, bir türlü kendimi toparlayamadim :mad: Pazartesiyede artik onu ekleyeyim programima, kilomuda belki özel mesajla yollarim sana :D

Hamlama dedin de, stretche (türkcesini bilmiyorum) sonunda 15-20dk verirsen, ertesi gün fazla hissetmezsin.
    Acisini cikarttin mi bu arada? weightlifter :)

Kilolarini artik sen anlatarsin, eminim 55 e inersin thums:

Simdi benim spor yapmam gerek dumbelllls :)

3. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Ooo kiloda aldım diyorsun valla hiç acımam Ayta doru spora dumbelllls gidecek o kilolar..diyetede başla bir an önce..tamam ben de çok başarılı değilim,hızlı vermiyorum ama spor yaparken almıyorum en azından(eh bide alsaydım :shock:)..ama sen spora başlayınca benden daha hızlı verceksin kesinlikle ..bu bir emirdir Ayta :badgrin::eek: şaka bir yana kilonu ölçülerini bi başlık aç istersen oraya yaz,gelişmeleri takip eder,motive ederiz seni..Ya da yazmak istemiyorsan bana yollayabilirsin..ben günün yarısından çoğunu forumda geçiriyorum nerdeyse :)

diyet programı çıkarınca onuda diyet kısmında bi yaz bence,belki önerisi olan lar olur..maşallah bazı üyeler çok bilgili gerçektende.

valla 55 düşermiyim bakalım..ama şuna eminim ki bi şekilde okul açılınca da devam etmem şart..bi hafta gidemedim,sanki kendimi ağırlaşmış ve yağ bağlamış gibi hissettim..psikoloji işte:) bazen ayaklarım gitmese bile salona girince değişiyo herşey..bugün aerobic sınıfındaki bi kız "sen neden kilo vermek istiyosun "dedi bana mutlu oldum:eek: ama bu hala balık etli olduğum ve daha güzel bi vücuda sahip olmak istediğim gerçeğini değiştirmiyo..yani devaaammm dumbelllls

Eee artık sıra sende..elimden geldiğince her türlü motivasyonu ve yardımı vermeye hazırım weightlifter

4. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    the myth ilk etapta msn olarak değilde soracağın ve cevaplayabileceğim bir şey olursa özel mesaj atabilirsin..

5. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    Oh masallah dating sayfalari az geldi galiba :D

Yazik duh

Bi deyim vardi: "peynir ekmekle yemis" ... bilen bilir orjinal versiyonunu galiba ;)

Neyse ben baskanlara bildireyim.

Bende bu sporu birakiyorum! :badgrin:

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ozel mesajda bir problem yok,ayrica ilk bastan neden bu kadar gizli konusmaya calisiyorsun,kendisi sana msn ini vermek istese verirdi,daha fazla uzatma.ayrica gulen surata hemen msn verilmiyor.

7. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    saydam koptum bu tabire ya :lol: valla böle giriş yaptım kusura bakmayın ama neler olmuş ya ben girmeyeli..meşhur mesajda silinmiş heralde,iyi olmuş çok sinirlenmedim,hayır yani beni tanımayan biri neden 3 saat bekler ki..neyse ya konuyu uzatmak istemedim aslında ama yazmadan edemedim..ne insanlar var anlamıyorum :mad: beni birisiyle karıştırdı falan dicem koskoca Ankara'da ama hakkımda bi bilgide yokki profilde..
    Ayta ve Saydam ikinizede çok teşekkür ederim,ben yokken beni savunmuş,destek çıkmışsınız,çok güzel bir şey bu..

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    rica ederim,ama bu tarz yaklasimlar bizim forumda kesinlikle yasak.

9. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    :D he he fazla bir sey diildi, bir kac satir sadece - ankara nin bir seyi meshur mu ki, durumdan yararlanip istesem ?? Bir kere gittim, baya oluyor, ama bayildim Ankara'ya, özellikle anitkabir deki heykel askerlere, cok güldürmeye calistim ama basaramamistim.

Özel msj yazmissin, ama özel msji cvp lamaya calistigimda özel msj kabul etmedigini yazdi, yani yanilmis bay Saydam, bir seyler var özel msj larinda :)

Bu arada azmine bayiliyorum, motivasyonunun icinde cok tskler spsmiley özel msj larin ok lessin, yazarim ben gene ;)

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    hayir ayta hanim sad in ozel mesaji calisiyor,sanirim siz yanildinizduh

11. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    Saydam bey a32

Ekli Dosyalar:

• SAYDAM.jpg
      SAYDAM.jpg
      Dosya Boyutu:
      27,3 KB
      Görüntüleme:
      363
  12. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    Bu daha nettir :)

Ekli Dosyalar:

• SAYDAM.JPG
      SAYDAM.JPG
      Dosya Boyutu:
      82,4 KB
      Görüntüleme:
      414
  13. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sorunu kendiniz de arayin ben ozelden gorusuyorum,demek sizle gorusmek istemiyor.dumbelllls dumbelllls dumbelllls koptum valla yemek bogazimda kaldi.

14. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    hay allahım ya siz ikiniz alemsiniz valla gülmekten kırıldım ekranın başında :lol::lol: çok şekersiniz ;)

bu arada saydam bey siz admin olduğunuz için bana her halükarda ö.m. atabiliyo olmayasınız :D valla kapalı oldunu bilmiodum ama sadece arkadaş listesi die işaretlemişim heralde..valla bilmiodum :eek: şimdi değiştirdim Ayta ..

15. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    ahahaa bu da 2.bomba güldürmeyin gece gece beni bu kadar hyper_ :lol:

16. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    meraba arkadaşlar..geri döndüm demeyi isterdim ama başlığıma yazcak fazla bi değişiklik yok hala..çünkü 1 haftadır gerek su kesintisinden gerekse rahatsız olmamdan dolayı gidemiyorum..istiyorum aslında ama salonun ortasında mide krampları geçirme korkusuna yatıyoruz öle evde :mad:

size danışmak istediğim haftaya tatile gitcem kısmetse..bi 10 gün kadar..orda yüzme zaten en büyük hareket ama ben yine de ek bir şeyler yapmak istiyorum..bir kampa gidiyorum dolayısıyla spor salonu gibi bi imkan yok..sizlerin bana deniz kenarındaki 10 gün için önerebileceği egzersiz veya cardio seçenekleri var mıdır acaba ?

17. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Sabahları Aç karna plajda koşu mükemmel fayda sağlar yağ yakımı için.

Denizin içinde yapaceğın basit hareketler bile aslında egzersiz sayılır yani fazla bir şey yapmana gerek yok.

Günlük 40-50 veya daha fazla mekik ve koşu yeterli bence.

18. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Tatilde abur cuburdan kaçınman ve bol bol yüzmen yeterli olacaktır.

19. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    sadbuttrue eğer imkan varsa kürekli botlardan almanı tavsiye ederim:)

20. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    önerin için saol mucsledgirl ama öle bi imkan yok..sade bi tatil yapcaz işte..kondisyonda fazla yokki yüzeim bol bol,çok çabuk yoruluyorum..belki bu sene farkeder bakalım..

schwarzxxl aburcubur uzun zamandır yemiyorum..ordada yemek isticeğim en fazla şey dondurma olur onunda kalorisi çok değil zaten..öle cips,çikolata tatlarını unuttum :)

Sayfayı Paylaş