Yeni programla birlikte ortaya çıkan beslenme problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Smoker tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Smoker

Smoker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba. 16 yaşındayım, 15 yaşındayken spora yazın kilolu başladım baya kilo verdim. Bu Nisan ayında tekrar başladım yine kilo verme programı yaptım ve hızlı bir şekilde 65 kilodan 60'a kadar düştüm. Hoca yeni bir program hazırladı ağırlık programı. 2 hafta önce basladım programa ve benim sıkıntım şu;

60 kiloyum vücudum ideal kilonun altında ve düzgün ama hala karın bölgesinde yağlanma var(çok olmasa da) bende yeni programla birlikte antremandan önce karbonhidrat sonrasında ise karbonhidrat-protein karışık yemeye başladım ama ailemle yaşadığım için ne yazıkki her gün çıkan belli başlı yemekler yemek zorundayım karbonhidrat almadan spora gidince de tıkanıyorum çünkü program kolay değil. Evde gözleme hazırlanıyor veya bol yağda yumurta kırılıyor onu yiyip spora gidiyorum ve bu beslenme sıkıntısı yüzünden nerdeyse her gün ailemle kavga ediyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme: 18 Haziran 2013
  2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aileniz ile sakin bir şekilde konuşun sağlıklı beslenme konusunda bilgiler paylaşın ilerde ortaya çıkabilecek hastalıkları anlatın ikna etmeyi deneyin biliyorsunuz düzenli ve sağlıklı beslenme olmadan spor yapmanın hiçbir faydası yoktur çünkü yine yağlı görünüm olur ve ilerde sağlık sorunları ile karşılaşılabilir

3. Smoker

Smoker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Antremandan önce kullanılabilecek tozlar varmış. Karbonhidrat ve protein tozları gibi. Onları kullanmam yaşım için uygun mu?

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu evet antremandan sonra kullanılır yaşın için uygun aslında bilinçli kullanman şartıyla ancak sorun şu eğer beslenmeni düzene sokmazsan maalesef protein tozuna verdiğin para boşuna gider mucize ürün değildir sonuçta ek takviyedir sonuç olarak yine aynı yere geliyoruz ne yap et beslenmeni düzenle

Sayfayı Paylaş