Yeni program hazırlama

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ejderiya tarafından 15 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ejderiya

Ejderiya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun Aleyküm ben bir şey soracağım arkadaşlar yeni başlayacağım arkadaşlar araştırmalar yapıyorum hızlı bir gelişim sağlıklı vücut ve sağlam direnç için çalışmaya başlayacağım plates topu dumball ve mekik şınav barfiks şeklinde çalışacağım bunlara uygun bir program hazırlamak istiyorum

-nasıl hazırlamalıyım ?
    -hızlı ve sağlıklı bir gelişim için uygun mu
    -dumball daha almadım uygun bir dumball seti önerir misiniz
    -yaşım 17 kilom 55 boyum 1.83 kilo çok hızlı kilo alıp veriyorum kilo sabit değil yani ve evde çalışacağım yardım eder misiniz bana bu konuda nasıl bir program hazırlamalıyım ve vücut direncini çok hızlı geliştirmem lazım kick boksla da uğraştığım için teşekkürler yorumlarınız için

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

ayrıca bkz: En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş