Yeni program hakkında sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve beko15 tarafından 3 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. beko15

beko15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    IMG_20171003_121409.jpg

Merhaba arkadaşlar dün spor salonuna yazıldım ve yukarıdaki programı haftanın her günü uygulamamı söylediler şöyleki:
    Programda 1 ile gösterilen hareketler ilk hafta 1er tekrar
    2 ile gösterilenler 2.haftada 2şer tekrar
    3 ile gösterilenler 3.haftada 3er tekrar
    4 ile gösterilenler 4.haftada 4er tekrar

İlk hafta için bir sıkıntım yok haftanın her günü gidebilirim ama sonraki haftalarda çok zorlar sizce bu programa uyarak haftada kaç gün salona gitmeliyim?

2. Ftr_ve_fitness

Ftr_ve_fitness Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fizyoterapist
    Yer:
    Van-istanbul
    Set sayilarını saydım en az sekilde yapsan 27 set oluyo yani 30 a kadar yolu var cokkk ağır geldi bana hoca neyi düşünmüş bilmiuorum heralde hissetmeyi öğren diye cesitliligi cok yapmış ve tekrar sayilarını fazla yazmis ki hafif girmek zorunda kal .diye görünüşte kötü geldi bana ama motivasyonunu bozmak istemem denemek lazım spora yeni baslayacak olsaydim o ilk zamanları mutlaka güç kazanmak için harcardım bunuda stronglift le yapardım.
    (sahsi dusuncelerim bunlar)

3. beko15

beko15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    İkinci haftadan itibaren 1er gün arayla haftada 3gün gitmeyi düşünüyorum daha önceden 6 ay salon geçmişim var az buçuk bildiğimden program banada garip geldi sormak istedim cevap için teşekkürler

Sayfayı Paylaş