Yeni Full Body Programım ( Çok Çılgın )

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ultravioleT tarafından 19 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ultravioleT

ultravioleT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar herkese bol hacimlenmeler :)
    ben 2 yıldır bu sporu yapıyorum ve 6 aydır durmaksızın ayda 2 kere abukk subuk full workout yazıyorum artık bir dur demem gerekiyor sanırım benim öyle çok zamanım olmuyor profesyonel düşünmüyorum ve dedim ki bana en uygun haftada 3 gün fullbody uygulamam arkadaşlar çok bilgili birisi değilim işte 2 yılda çok üzerine düşmeden öğrendiğim kadarıyla aşağıda gördüğünüz programı yazdım sizden ricam aşağıdaki programı inceleyip lanet olsun dostum neden şu hareketi yazdın demenizi istiyorum bunun yerine şu daha uygun olur demenizi istiyorum yanlışım varsa tokat manyağı yapabilirsiniz çünkü 2 yılda bunu öğrenememişsem dayağı hak etmişimdir :)

"5dk eliptik ile başlamalımıyım emin değilim" & "Parantez içi diğer gün için değişebileceğim şekiller" "3x8-12"
    1.Squat (Leg Press)
    2.Bench Press (inc.Bench Press)
    3.Deadlift
    4.Military Press
    5.Bentover Row (Pull Up)
    6.Dips (emin değilim??
    7.Barbell Curl (Hummer Curl)

170 boy 75 kg yum sıkletimin maksimumu için uğraşıyorum buna uygun Suplement önerinizi de bekliyorum

2. Dracarys17

Dracarys17 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Mantikli bir program gibi duruyor. Sadece ben olsam 2.sirada deadlift 3.bench press 4.row veya pull up yapardim.

Sayfayı Paylaş