Yeni Bir Hayat

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pehlivanist tarafından 20 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. pehlivanist

pehlivanist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    IT & Grafik dizayn
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba arkadaşlar. Spora başlayalı 1 ay oldu. Boyum 185 cm, kilom 120 (spora 125,5 ile başladım ve sanırım 5 kilo fazla sıvıydı), yaşım 25.Şunu açıkca belirtmek istiyorum benim kilo ile sıkıntım yok ve asla olmadı. Kendimle barışık birisiyimdir. Spor yapmamdaki sebeplerden birisi vücudumu sıkılaştırmak istemem. Bir sorum olacak; vücudumda tüylenme epeyce var. Acaba bu benim için dezavantaj mı?

2. GencKaptan

GencKaptan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bildiğim kadarıyla kılların oldugu bölgelerin gelısımı daha gec oluyor piyasada bı cok tuy dokurcu ürün var onları kullanbılırsın

3. brhmcr

brhmcr Guest

Aman GencKaptan mumkunse bilmedigimiz (emin olmadigimiz) konularda bilgi vermeyelim.

Kil olan yerde gelisim az olur mantigi yanlistir, vucudundaki tuylenme senin icin bir dezavantaj saglamaz, estetik noktasinda takinti yapmiyorsan.

*Genelde kil, tuy fazlaligi testosteron hormonu fazlaligindan kaynaklanabiliyor yani avantajina bile olabilir :)

4. pehlivanist

pehlivanist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    IT & Grafik dizayn
    Yer:
    Istanbul
    Göbek ve baldır kısımlarını sıkılaştırmak için ne yapmam gerekli? Herhangi bir yan ürün kullanayım mı?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Once forumu oku beslenme ve idman programi cikar, 6 aydan oncede ne kullanayim diye konu acma lutfen.

6. cems150

cems150 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Kilonla barışık olmak yetmiyor ki :) bende karışıktım sosyal hayatım iyiydi kız arkadaşım vardı hala var :) ama can alıcı kısım zorlukları,İstediğin elbiseleri alabiliyormusun veya kendine yakıştırıyormusun ? eee Tabi en önemlisi Sağlık erken yaşta kalp krizinden gitmek pek güzel bir şey değil.

7. pehlivanist

pehlivanist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    IT & Grafik dizayn
    Yer:
    Istanbul
    brhmcr Emredersin.

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Tüylenme kas gelişimine herangi bir olumsuz etkide bulunmuyor.

9. brhmcr

brhmcr Guest

Rica ettim -Lutfen- ifadesi kullandım.Bunda alınacak birşey yok pehlivanist.

Sayfayı Paylaş