Yeni bir başlangıç..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve elf357 tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. elf357

elf357 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba benim adım yusuf istanbul kartalda yaşıyorum 19 yaşındayım 1.74 boy 60 kiloyum forumda tanışma bölümünü bulamadım kusuruma bakmayın aranıza yeni katıldığım için çok mutluyum böyle yararlı bir forum olduğunuz için :)
    ben düzeni olarak 1 gün arayla 1 aydır spora gidiyorum fakat benimm gittiğim salon bir okulun spor kompleksi olduğu için başımda bir hocam yok suan için buralarda gidebilceği bir salonda yok sizin gibi profosyonelde değilim nasıl çalışıcagım hakkında bir bilgimde yok çok şükür salonda hemen hemen her alet var düzenli bir çalışma programıda yok ve hacim almak için hardline ürünleri olan pro gainer ve amino full kullanmak istiyorum çünki çok hacimsiz duruyorum bana önerebiliceğiniz neler var yanlış yaptıklarm neler yardımcı olursanız çok çok sevinirim herkese şimdiden teşekkürler :)

2. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Lütfen ama artık şu supllementlerle büyüyüp gelişeceginizi düşünmeyin artık.
    Onları kulanmayı düşünecegine yemek yesen nasıl olur ? . ör bi bulgur yedigin zaman sen o bulgurun herşeyini vucuduna alacaksın.
    ama bi karb. tozu kulandıgın zaman sadece karb. alacaksın vucuta bu senin karnını doyurmuyacak . karnını doyurmayacak şeyin
    seni büyütecegine inanıyormusun ?

sedat.taştan, elf357 ve Yaver27 bunu beğendi.
  3. elf357

elf357 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben burada zaten size danışıyorum kullanıcam diye verilmiş kesin bir kararda yok zaten kuaför olduğum için düzenli olarak haftanın 6 günü pilav veya makarna yemek zorunda kalıyoruz :D buna rağmen bi kilo artışım yoktu spora başladıktan sonra 3 kg aldım beslenmeme onem gostermeye çalışıyorum sabahları elimden geldiğince yumurta peynir domates salatalık zeytin vb tüketiyorum öğlen yemeğimiz fix ya makarna yada pilav akşam spordan sonra eve gidip yemek yiyip üzerine süt meyve kuruyemiş tüketiyorum.

Sayfayı Paylaş