Yeni baslayanlar icin aci gercekler!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Burzum_^^ tarafından 17 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    vucut gelistirmeye yeni baslayanlara benden gelsin.

*** Salona girer girmez duvarda resmi olan Ronnie Coleman amcayi gostererek heyecanli bir sekilde
    "Hocam basladim ama ben oyle olmak istemiyorum" demeyin. Emin olun kulaklarinizi yirtsaniz da zaten oyle olamazsiniz.

*** Gogus calisirken Hoca bara 5kg taktiginda birakin oyle kalsin, sakin 2.5kg a dusurmeyin ve neden kilo dusurdun sorusuna gogusum cok buyusun istemiyorum seklinde cevap vermeyin. Emin olun buyumez.

*** Surfcu yada mayo mankeni hatta Fight Club daki Brad Pitt vucudunu yapmak cok zaman ister. Ruya aleminden cikip kilo basmaya baslayin.

*** Tatile 1 ay kala GYM e baslamaniz para ve zaman kaybindan baska bir sey degildir. Kendinizi kandirmayin.

*** Ilk gun hocanin yuzune bakarak Hocam ben ayi gibi olmak istiyorum beni ayi gibi yapin demeyin, etrafiniza bakin, dayak acitir.

*** Sakin kokorec yiyip spor salonuna gitmeyin, b.k yiyerek kas yapilmaz.

*** Evde sinav mekik cekmis olmaniz ilk programi daha kisa sure yapmamanizi saglamaz, sinavla olsaydi...

*** Kocaman gobekle gelip ben yaglarimi kasa donusturmek istiyorum demeyin, insan vucudunda ne yazkki oyle bir donusum yok. Gevezelik etmeyin kosmaya baslayin.

*** Mekik cekince gobek erimez bolgesel kilo vermek reenkarnasyon kadar sacmadir. Gevezelik etmeyin kosmaya baslayin.

*** Amino acid yada protein tozu steroid degildir ve iceni oldurmez.

*** Sporu birakinca kaslar yaga donusup sarkmaz gobek daha fazla buyumez, camis gibi yemeyin, adam olun, bir yolunu bulup tekrar baslayin.

*** Kizlar size daha fazla yapma, yeter bukadar derse bu cok guzel olmussun afferim demektir sakin sporu birakmayin.

*** Muhabbet etmek icin lutfen kahveye gidin.

*** Genc arkadaslar vucut gelistirme yada halter boy kisaltmaz emin olun Naim Suleymanoglu nun babasi 1.98 degil. (Bknz: Arnold schwarzenegger ve +100 halterciler)

*** Yuzucu vucudu size gore guzelse gidip yuzun.

*** Abi 3 ayda benden birsey olurmu diye soran adamdan bi b.k olmaz.

*** no pain no gain
    no time for losers you make the call
    believe in yourself stand tall
    another day it's in your hand
    you can be the winner in the end
    ***Tabiki Scorpions***

xMindstate, Hamartin ve berkay7743 bunu beğendi.
  2. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Okurken fena güldüm güzel yazmışsın hocam eline sağlık

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Ek olarak, madem yeni başlayanlara acı gerçekleri anlatıyoruz, şu cümlenize şunu ekleyeyim,
    *** Amino acid yada protein tozu steroid degildir ve iceni oldurmez.
    Amino asit yada protein tozu sihirli değnek değildir, sizi büyütmez güçlendirmez ve kaslı yapmaz, aslolan beslenmedir. Para saçmanıza gerek yok.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  4. Ekimoz

Ekimoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bende 4 gün sonra başlıyorum ama önceden araştırmayı iyiki yapmışım pek koymadı okuduklarım elinize sağlık bu arada

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bence mucize yaratmak bizim elimizde mekik çekerek göbek gitmez ama yaptığım 1.5 saatlik kardiyo antremanın içine mekik koysam bana zararı olacak mı faydası hiç mi olmucak hocam. insan vücudu değişiktir herkes bir olamaz tabi ki gerçekten azim ve istekle bitiyor en önemli kısım bu bende fazlası mevcut beslenmem olsun yasakladığım zararlı olan herşey olsun bana 1.5 haftada bile aşırı gaza getirdi 88 den 84 e düştüm ve vücut görünüşüm bile değişti gibi hissediyorum [​IMG] bu şekilde devam ederek 4. hafta sonunda 76 ya filan inmeyi planlıyorum 3 ayda vücut yapılmaz 1 ayda yapılmaz diyip milletin aklını karıştırmayın bence herşey düzenli beslenme haddini bilerek çalışma ve inanmayla başlıyor sanırım :)

6. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Aslında evet bazıları çok abartıyor, bu konuda haklısın ama ilk aylardaki gelişim sonra duracak. Aynı gelişimi elde edemeyeceksin.Zaten öyle olsa, insan yaşadığı müddetçe durmadan büyürdü.
    İnsan bu tarz sporları yapınca, ulan 2 ayda böyle isem, 1 yıl sonra Dünya şampiyonu falan olurum , diye gaza gelebiliyor. Ama sonra gelişim yavaşlıyor ve asıl iş o zaman başlıyor.

farazi bunu beğendi.
  7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    doğrudur hocam zaten benim ilk hedefim yağ kitlesini olabildiğince en az seviyeye indirmek ilk etapta hemen böyle kas parçalarım aşırı belli olsun her yerim kaslı olsun diyemem, gerekirse 1 2 ay boyunca hep kardiyo ve yağ parçalıyıcı şekilde antremanlarımı devam ettiririm 2 ayda istifimi bozmazsam 70 75 kiloya inerim en kötü ihtimalle disiplinli çalışınca istikrar da oluyor ve yağ yakıcı da kullanıyorum granede etkiside var onun daha sonrada uzun yıllar emek vererek çalışmalarımı daha farklı boyutlara taşıyabilirim

8. Justice91

Justice91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    *** Sakin kokorec yiyip spor salonuna gitmeyin, b.k yiyerek kas yapilmaz.
    *** Kocaman gobekle gelip ben yaglarimi kasa donusturmek istiyorum demeyin, insan vucudunda ne yazkki oyle bir donusum yok. Gevezelik etmeyin kosmaya baslayin.

İyi güldüm valla.:D

9. burak k

burak k Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Okurken hakikaten çok sıkıldım, sorarsan neden okudun ? ön yargılı yaklaştıysam bunu düzeltmek için. Bu yazının tek amacı kendini tatmin etmek. Yeni başlayan arkadaşlara daha güzel hitap edebilirsin. İnsanların heveslerini kırmak veya küçümsemek hoş değil..
    Kolay gelsin

Bozo-Baku, mrthr35 ve Efe Ezgin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş