Yeni basladim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alidulger tarafından 1 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alidulger

alidulger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Öncelikle Herkeze Slmlar ben Kalp Krizi gecirdim Sigaradan DOlayi Sag anadamarim Tıkanmiş herneyse doktor kalp yetmezligi ve kalp damar ve diyabet tanisi koydu 2 yıldır haplar kullaniyorum mayis ayinda kalp yetmezligi tanisini kaldirdi kalbin toparlamiş spor yapabilrisin demişti bende 15 kilo verdim 98 kiloya indim diyabet seker oranim normal seviyede ben amino asit ve protein tozu yada yag yakıcılar bana bir zarari olurmu herkezden bir ses cıkıyo antremanlarda her hangi bir sıkıntım yok 25 dk kosuyom her gün ve diger calişmalara basliyom uada bu toz haplari tafsiye edermisiniz

Not : Damarimda Stent Var

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşım burda kim cevap verirse versin sen yine de doktoruna danış. Genel olarak protein ve aminoasit'in kanıtlanmış bir yan etkisi yok. Bazı yağ yakıcıların kalp ritmini hızlandırıcı etkileri olabiliyor. l-carnitine en masumu sayılır. Ama dediğim gibi sen doktoruna danışmadan supplement dahi alma.

alidulger bunu beğendi.
  3. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    bence asırıya kacmadıktan sonra zararı olmaz sonucta bunlar ek besın hatta yag oranları dusuk oldugu ıcın(sonucta ultra fıltre edılıp)cogu zararlı seylerden arınıp saf proteyın ve ozellıkle kalp saglıgına ıyı gelen amıno asıtler ıcerıyor..

alidulger bunu beğendi.
  4. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    bence doktorunla görüşmeden hiç birşeykullanma. doğru beslenmeyle ve güzel cardio ve sporla istediğin şekle gelebilirsin. supplement zorunlu değil. " benim düşüncem bu herkezin düşüncesine saygı duyarım".

Sayfayı Paylaş