Yeni Basladım Yardımlarınızı ve Önerilerinizi Bekliyorum!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve RQuaresma7 tarafından 2 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RQuaresma7

RQuaresma7 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaslar Foruma yeni katıldım ve bende yeni baslıyorum arkadaslar benim evde spor odam var İstasyon , kosu bandı,kondisyon bisikleti,halter,ve dambell setim var bu sporu evimde yapacagım yemek konusunda ise suanlık protein agırlıklı besleniorum gunde 5 ogun olarak yiyorum.:eek:
    Yanlız su konuyada deginmek isterim kilom 103 boyum 1.83 iri biriyim fakat vicudum yağa degil kas'a yatkın bel bolgem yaglı. Sizden örenmek istedigim ben zayıfladıktan sonramı agırlıga baslasam yoksa hemen agırlıklara baslasam sizden yardımlarınızı bekliyorum.

Öğünlerim:

sabah : lor,pekmez,yumurta,1dilim tam tahıllı ekmek,1 bardak süt

antremandan 2 saat önce : haslanmıs pilav , tavuk gögusu(ton balıgı),yogurt

antremana 1 saat kala : 1 elma

antreman yaparken : 1 limon sıkıp suyun icine tuz+ seker ekleyip iciyorum

antreman bitisi: 2 yemek kasıgı cilek receli

antremandan 1.5, 2 saat sonra : pilav,1 adet patates,yarım tavuk(2 adet uskumru) degisio

aksam yemegi : Tavuk salatası ( tavuk ,salatalık,domates,sogan ,5 mg zeytin yagı)

Ögün,yemek ve calısma konusunda neler yapabilirim ne yanlıslarım var yardımcı olursanız cok sevirinirim Simdiden cok TESEKKURLERthums:

2penpol2 bunu beğendi.
  2. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    İlk önce cardio ağırlıklı çalışıp gereken kiloya(yağ seviyesine) düştükten sonra ağırlık çalışmalarına başlarsan senin için daha kolay olacaktır.
    Şu şekilde de olabilir 3 gün ağırlık 3 gün cardio.thums:

2penpol2 ve RQuaresma7 bunu beğendi.
  3. RQuaresma7

RQuaresma7 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederim arkadasım yanlız ben 4 gun calısıorum 1 gun dinleniorum 3 gun agırlık 1 gun cardio olmazmı ?

2penpol2 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş