Yeni Başliyorum Ustalardan Yorum Lutfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve RyuGibiKasOlsun tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. RyuGibiKasOlsun

RyuGibiKasOlsun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sayin üstadlarim, flexor hocamin yeni baslayanlar antrenanini ve beslenme onerilerini sular seller gibi ezberledim ve kendi keseme ve is hayatima gore bir plan yaptim. Lutfen degerli yorumlarinizi esirgemeyin.
    Boy:184 Kilo:72 Beden tipi: biraz gobekli yagsiz zayif. yas 32. Saglik durumu: 2 sene once kasik fitigi ameliyati gecirmis. Amaci zayif kotu goruntusunden kurtulup her ne kadar ryu gibi kolum olsun diye rumuz alsamda hafif bi toplanmak.

Antremana baslama tarihimi 20 ocak 2016 diye planladim. Bu zamanada kadar her gun bizim is yerinde bulunan havuzda yuzuyorum. Bunda ki amac spora baslamadan hamligimi atmak. zaten su an her tarafim yuzmekten agriyor.

07.30: 1 tam 4 beyaz yumurta 100 gr lor ile karisitirilmis 1-2 dilim tam bugday ekmek ile

09.30: 100 gr lifalif yarim yagli sut ile
    11:00: 150 gram tavuk+bulgur+salata+ayran
    12:00: Antreman(antreman esnasinda 180ml nesquik,sonrasina geriye kalan 150 gram tavuk)
    15:00: Meyve+Kuruyemis
    18:00 300 gram tavuk+bulgur+salata÷ayran
    Yatmadan once uygun zamanlarda yogurt lot peynir sut.
    Dinlenme gunlerinde 12.00-12.30 arasi yuzmeyi planliyorum is yerim musait daha once belirtmistim.
    Siz degerli ustalarimin bunlara eklemek istedigi veya hatan var şu şekilde yapmalisin diyecegi tum yorumlarinizi bekliyorum. Saygilar

2. RyuGibiKasOlsun

RyuGibiKasOlsun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ayrica bazen oglen calisma imkanim olmuyor. Aksam icin onerilen bir saat varmidir ve aksam yapilan spor icin yukarida ki beslenme sablonuna benzer bir tablo uygulasak uygunmudur. Tesekkurler

Sayfayı Paylaş