Yeni Başlayanlara Tavsiyeler + Soru Cevap Videosu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Syraxv2 tarafından 27 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Syraxv2

Syraxv2 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci, Youtuber
    Arkadaşlar merhaba daha önce forumda before after videomu paylaşmıştım.
    Şimdi de eğer yeni başlayan arkadaşların soruları varsa bu konu altında paylaşabilirler ve elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Geçen haftada youtube kanalıma bir soru cevap videosu çekmiştim dilersenizde o videoyu izleyebilirsiniz.

ftck bunu beğendi.
  2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Henüz degil kardeşim. Yapmak istediğin şeyin farkındayım. Lakin henüz degil daha degil :) aslinda sadece izleyip gecicektim yorum yapmicaktim çünkü tartismaya maal vermek istemem ama karşındaki kişinin sana bir soruyu sorarken "hocam" deyince dayanamadim. Yapmak istediğin seye saygı duyuyorum .ama malesef şuan kesinlikle yetersizsin bu is için. Zaten soruların ve cevapların hepsi klasik internette ve burda yazan şeyler.sorularida bence söyle oluyo boyle oluyo ,bir arkadaşım denedi söyle oldu tarzında yanıtlarla yürümez bu iş:)
    Neyse bu olay cok detayli yazssam uzar gider sende muhtemelen .olumsuz cevap vericeksin simdiden tekrar soyleyim.yaptığın seye saygim sonsuz umarim ilerde çok iyi sekilde yapabilirsin
    Ama suan kesinlikle degil.

Son düzenleme: 27 Şubat 2020
    Kagank34 bunu beğendi.
  3. Syraxv2

Syraxv2 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci, Youtuber
    Ortada ben hocayım vs diye bi iddiam olmadı kanal açıklamasında da yazan yazı şu "Kendi tecrübelerimi paylaşıyorum..."
    Arkadaşım soruları instada nasıl geldiyse o şekilde okudu, soran kişide o şekilde sormuş.
    Tartışmayla alakası yok ortada bir iddia yokken gelen geçen kendini hoca sanmış vs vs diye yazıyor. Ben burda yeni başlayan arkadaşlara diyorum kendimde orta seviye bi sporcuyum ki sadece fitness yapmadım hayatım boyunca.
    Kanal tamamen spor kanalı değil kendi hayatımı koyduğum tecrübelerimi paylaştığım bir kanal. Her sorunun cevabınada bence, ben öyle düşünüyorum tarzı cevaplar verdim.

Eleştiriye açığım sıkıntı değil istediğini yazabilirsin. Geçen ki transformation videomda da hatırlıyorum ondada 60kilo yazdığım videoya, 60 kilo olmadığını yalan söylediğimi iddiaa etmiştin :) bu hafta 115 ve 120kilo yaptığım benchleri atıcam onlara da yorumunu bekliyorum.

4. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Yalan söylediğini iddia etmemistim kardesim. Basamassin demiyorum ama orada 60 kg yok demiştim. Insallah daha iyisini yap ve ileride çok iyi yerlere gel. Yaşın çok müsait. Yazdıklarıma kızmışsın kızma :) kötü niyet yok.

Sayfayı Paylaş