Yeni başlayanlar için antrenman önerisi

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve lolabunny tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lolabunny

lolabunny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar;
    Uzun zamandır siteyi takip ediyorum anca cesaret bulup üye olabildim :)
    21 yaşında 1.56 boyunda 57 kiloyum. Spor salonunda bir üyeliğim var ama işimden vakit ayıramadığım için -tabi ki bir bahane değil- ancak 1 haftadır düzenli bir şekilde devam sağlıyorum. Erkek arkadaşımın da sporcu olması ve crossfit yapmak için spor salonuna yazılması açıkçası hırsımı tetikledi :)
    Benim istediğim; fazla olan kilolarımdan diyetle birlikte kurtulmak, sıkılaşmak ve biraz da olsa kas yapmak. Bel ve karın bölgemde yağlanma var ancak ne yapacağımı bilmiyorum, daha önce l-carnitine ve cla gibi ürünler de kullanmıştım, bilinçsiz kullanımdan dolayı fayda göremedim bu konu hakkında bir bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim ve hangi antrenmanları ne şekilde ve nasıl yapacağım hakkında bir bilgim yok. Spor salonundaki trainerlar da personal training paketi vermek için çabaladıklarından, açıkçası pek yardımları dokunmuyor.
    Cevaplarınızı bekliyorum :)

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Anahtar kelimelerin; düşük karbonhidrat, intermittent fasting, HIIT ve ağırlık çalışması.

Standart, bütün vücudu çalıştıran bir fitness programı başlangıç için yeterli. Salona yeni başlayan birine hocaların böyle bir programı vermesi zorunlu zaten. Kardiyo verecektir. Onu da HIIT formatında yapmanı öneririm. Forumda bunların açıklamaları mevcut.

Karbonhidratça düşük, proteince yüksek bir diyet uygulaman ve ara öğün yapmadan sadece ana öğünlerde yemen işini kolaylaştırır. Çok fazla detaylarla aklını bulandırma.

3. mehmetisler19

mehmetisler19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi sana bir sey sormak istiyorum 17 yasındayım güvercin göğsü var sağ taraf çıkık güzel durmuyor bir sey giyince belli oluyor ben gine çalısmaya devam ediyorum ama piskolojim baya bozuldu konu açmıstım ama cevap gelmedi yardımcı olursan sevinirim konuyu kirletdiğim için özür dilerim nasıl çalısmalıyım amaliyat olsam çalısmaya devam edebilir miyim

Sayfayı Paylaş