yeni başlayan biri olarak tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kmercan tarafından 8 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kmercan

kmercan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaşlar foruma yeni katıldım.30 yaşındaym boyum 183 cm ve kilom 82.forumun yeni başlayanlar bölümünün çoğunu okudum bilgi edinmeye çalıştım.
    Yaşadığım yerde spor salonu olmadığı için kendim 2 adet ayarlanabilir dumbell aldım ve evde çalışmaya başladım. haftada 4 gün antrenman yapmaya çalışıyorum. sadece akşamları vaktim olduğu için saat 22 den sonra calisabiliyorum.flexor un yazdığı 2 adet dumbbell ile yapılacak programı yapıyorum. beslenme konusunda herhangi bir protein katkısı kullanmıyorum kendi öğünlerimde alabildiğim kadar protein alıyorum. antrenmanın hemen sonrasında 15 20 tane çiğ badem,kayısı çekirdeği ve 1 tane meyve yiyorum.
    Ağırlık olarak biceps ve göğüs egzersizleri icin 8kg, omuz ve triceps için 6kg kullaniyorum. bu ağırlıklar su an icin beni zorluyor, mesela 3x8 olarak yaptığım biceps egzersizlerinin sonunda artık 8 kg yi zor kaldırıyorum.
    Yaptığım antrenman programı, beslenme duzeni, kaldırdığım ağırlıklar konusunda acaba yaptığım bir yanlış var mı yada eksik yaptığım tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum.Tesekkurler

Sayfayı Paylaş